Aukštaitijos krepšinio mokyklos padėka Raubonių parkui

A

Aukštaitijos krepšinio mokykla taria didelį AČIŪ Raubonių parkui, kuris yra įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio, patogioje susisiekimo vietoje šalia ,,Via Baltica‘‘ automagistralės. Nuo Vilniaus parkas nutolęs 180 kilometrų ir tik 90 kilometrų nuo Rygos. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijos šalyse, kur vienu metu mūsų stovyklautojai galėjo aplankyti net tris skirtingus parkus. Visų parkų plotas apima net 16 ha.

Dinozaurų – drakonų ir milžiniškų vabalų parke turėjome galimybę pamatyti daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, bei judančių drakonų, kurie savo neįprasta išvaizda nustebino mus. Taip pat, naujoji milžiniškų judančių vabalų draugija įtraukė mus į dar didesnius nuotykius visus žaliosios gamtos mylėtojus.

Aukštaitijos krepšinio mokyklos treneris Lukas Neimontas dalinasi savo įspūdžiais:

Kiek laiko jau dirbate treneriu?

Prie Aukštaitijos Krepšinio Mokyklos trenerių kolektyvo prisijungiau 2018 m. sezono pradžioje. Dar puikiai atsimenu pirmąsias savo treniruotes, kurios vyko prieš nepilnus metus laiko. Per tą laiko tarpą kartu su savo mažaisiais krepšininkais dalyvavome įvairiose varžybose, kurios padeda išryškinti mūsų žaidimo trūkumus. Taip pat turėjome nemažai progų sudalyvauti mūsų mokyklos organizuojamuose renginiuose, kurie padeda vystyti santykius tarp vaikų, tėvelių bei trenerio, ko pasekoje tapome viena didelė komanda siekianti bendrų tikslų. Tad su nekantrumu laukiame naujų iššūkių, bei patirčių naujajame sezone, kuris prasideda jau sekančią savaitę!

Kaip atsidūrėte Raubonių parke?

Vasaros stovyklos metu, kaip ir priklauso, stengiamės kuo daugiau laiko skirti krepšiniui. Efektyviausiai darbai vyksta, kai visi krepšininkai bei treneris yra susikoncentravę. Visą dieną be perstojo vesdami treniruotes daug nepasiektume, tad stovyklos eigoje turime išvykas. Šį kartą, būdami Biržuose, negalėjome praleisti tokios progos, apsilankyti Raubonių parke. Tikriausiai nelabai įmanoma perteikti tas emocijas, kurios matėsi vaikų veiduose, tačiau nuoširdžiai dėkoju Raubonių parkui, už šiltą mūsų visos komandos priėmimą. Ačiū!

Kiek laiko dirbate su stovyklautojais?

Ši vasara buvo man pirma, kaip treneriui, tačiau spėjau išbandyti save, bei perteikti savo žinias jau netgi dviejose stovyklose. Liepos mėnesį turėjome dviejų savaičių stovyklą Pakruojo mieste, o štai rugpjūtį stovyklavome Biržuose. Pakruojo stovykla buvo ganėtinai naujas dalykas man, tačiau kartu su krepšininkų pagalba greit kibome į darbus ir tos dvi savaitės, kupinos emocijų, naujų draugų bei patirčių prabėgo nepastebimai. Biržų stovykla vyko prieš paskutinę rugpjūčio savaitę, tad turėjome nemažai darbo išvaryti visus vasaros ,,tinginiukus‘‘, bei nusiteikti naujam sezonui ir mokslo metų pradžiai.

Kas labiausiai patiko Raubonių parke?

Tik įvažiavus į parką, iškart pastebime didžiulį pramogų pasirinkimą vaikams, kur jie galėtų leisti valandų valandas, kol tėveliai poilsiauja kavinėje esančioje šalia. Zoo parkas, kuriame yra didžiulė įvairovė gyvūnų, nuo mažų paukštelių iki gyvūnų karaliaus liūto, sužavėjo ne tik vaikus. O dar ranka pasiekiami triušiukai, stirnos, būtina pramoga visiems važiuojantiems pro šalį. Pasigrožėję gyvūnais perėjome į kitą, Dinozaurų parką. Pamatėme realaus dydžio judančias dinozaurų kopijas, bei sužinojome jų istoriją, kuria vaikai buvo be galo susidomėję. Tuom ir išsiskiria Raubonių parkas, ne tik savo pramogomis bei vaizdais, tačiau ir vaikų žinių plėtimu.

Ką labiausiai įsiminė stovyklautojai stovyklos metu? Gal galite pasidalinti įspūdžiais?

Paskutinė stovyklos diena yra išskirtinė, kai dienos pabaigoje išklausai vaikų įspūdžius, tėvų atsiliepimus, sulauki neoficialaus savo darbo įvertinimo. Be abejo vaikams patinka tai, kad daug laiko skiriame krepšiniui, ne tik praktinėje srityje, tačiau ir teorinių žinių tobulinime, fiziniame pasirengime. Vaikai nepamiršo ir žaidimų, pramogų bei išvykų vykusių stovyklos metu. O kai dar visa tai vyksta vasarą, kai lauke geras oras, o šalia draugų būrys, visi vaikai baigę stovyklą atsisveikina su šypsena veide.

Dėkojame savo draugams – Raubonių parkui už atviras duris mūsų stovyklautojams. Garantuojame Jums gerus įspūdžius ir pramogas Raubonių parke!