6 Aukštaitijos KM-DnD Autodalys komandos pergalė MKL iš eilės

Dar viena pergalė moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Šįkart varžovas dar aukštesnio kalibro – Utenos SC 1, ši komanda laikoma viena iš favoričių šį sezoną pasiekti labai daug, tačiau mums pavyko pristabdyti ir šiuos vaikinus.

Rungtynių pradžia mūsų komandai buvo labai sunki, pirmasis kėlinys pralaimėtas net 11-26, antrasis pralaimėtas 9-10, tačiau po ilgosios pertraukos treneriui pavyko vaikinus įkvėpti kovai, trečiasis kėlinys laimėtas 19-15, o paskutinysis ketvirtis net 18-4. Tai leido mums pasiekti jau 6-ąją pergalę iš tiek pat galimų, o galutinis rungtynių rezultatas 58-57.

Įdomus faktas, kad mūsų komanda rungtynes baigė be trenerio prie atsarginių suolelio, treneris buvo išprašytas iš aikštės už per dideles emocijas teisėjų atžvilgiu, būtent šis incidentas “perlaužė” rungtynių eigą, bei vaikinams tarsi suteikė antrą kvėpavimą gynyboje.

Po pergalingų rungtynių visa komanda perdavė linkėjimus komandos nariui Titui Jareckui, kuris šiuo metu gydosi sunkią traumą:

L. Riauba

Primename, kad gruodžio 27-ąją šios komandos laukia išskirtinės patirtys. 10:30 šios komandos laukia bendra treniruotė kartu su profesionalais, Kėdainių arenoje sportuosime kartu su Kėdainių Nevėžio komanda, o treniruotę tiek vyrams, tiek mūsų auklėtiniams ves Kėdainių komandos vyriausias treneris Ramūnas Cvirka. Tai bus puiki patirtis didžiulėje erdvėje, gausybę emocijų bei prisilietimas prie profesionalaus sporto iš labai arti.

18:00 Panevėžio prekybos ir pramogų centre RYO vyks oficialus šios komandos pristatymas, kurio metu laukia gausybė žaidimų, prizai, profesionalus renginio vedėjas, viktorinos apie šios komandos narių pomėgius bei patirtis, žiniasklaidos dėmesys ir kitos smagios pramogos.

Su Aukštaitijos krepšinio mokykla svajonės pildosi !!!