Antradienį įvyko draugiškos mūsų jaunųjų krepšininkų rungtynės

Antradienį įvyko draugiškos mūsų jaunųjų krepšininkų rungtynės. Ąžuolo mokykloje susitiko trenerių Dariaus Griškėno ir Audriaus Stašaičio auklėtiniai. Kadangi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos ir Aukštaitijos krepšinio mokyklos čempionato startas jau čia pat, tai buvo puiki proga išbandyti savo jėgas ir pasitikrinti. Nors rungtynės ir draugiškos, tačiau azarto čia netrūko.
Prieš prasidedant rungtynėms, abu treneriai davė paskutiniuosius nurodymus savo auklėtiniams, kurie kovingai žengė į aikštelę. Vos nuaidėjus teisėjo švilpukui, vaikai įtikino žiūrovus, jog rungtynės bus rimtos. Nors už aikštelės ribų visi yra draugiški, rungtynėse – viskas kitaip. Jau pirmajame kėlinyje buvo išrašytas ne vienas blokas ir sušvilpta grubi pražanga. Rungtynių azartą puikiai iliustravo trenerio Dariaus Griškėno emocijos, kurios buvo girdėti visoje salėje. Antrasis kėlinys emocijas šiek tiek nuramino, jaunieji krepšininkai pradėjo žaisti taktiškesnį žaidimą, tačiau trečiasis kėlinys vėl grąžino azartą. Abi komandos degė noru laimėti ir įrodyti, jog yra vertos žaisti MKL ir AKM čempionatuose. Nors trenerio Audriaus Stašaičio vaikai didžiąją dalį rungtynių vijosi savo varžovus, tačiau ketvirtajame kėlinyje pademonstravo kovingą charakterį ir žaidimas tapo lygus. Pergalę šventė Dariaus Griškėno auklėtiniai, tačiau tai tik pradžia. Svarbiausios sezono kovos – ateityje, tačiau mažieji krepšininkai jau dabar pluša treniruotėse ir ruošiasi ateinančioms rungtynėms.
Trenerio Dariaus Griškėno komentaras:
1. Papasakokite apie rungtynes. Kaip vertinate savo komandos pasirodymą?
Komanda sužaidė gerai. Labai norėjome pabandyti sužaisti su vyresniais varžovais. Mažyliai bijojo, kojos drebėjo, tačiau šaunuoliai, nugalėjo baimę. Vyresni taip pat sužaidė savo žaidimą, pelnė daug taškų.
2. Kas tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju?
Visi buvo naudingi. Išskirčiau Dovydą, kuris pelnė daugiausiai taškų, tačiau iš Dovydo reikalauju ir kitų dalykų, ne tik iš po krepšinio įmesti.Visiems reikia žaisti visapusiškai gerai, dalinti perdavimus. Visi turi savo užduočių.