Antroji iš eilės Aukštaitijos KM „Dobele“ pergalė Moksleivių krepšinio lygoje!

Praėjusią savaitę iš Šiaulių parsivežę pergalė „Dobele“ krepšininkai įgavo pagreitį ir namuose sutriuškino „Pasvalio SM“ krepšininkus.

Trenerio Dariaus Griškėno auklėtiniai rungtynes laimėjo užtikrintai – 70:36 (21:9) (23:9) (9:4) (17:14). Tai buvo jau antroji panevėžiečių pergalė Moksleivių krepšinio lygos U14 čempionato B diviziono D pogrupyje. Po šios pergalės „dobeliukai“ savo grupėje užima trečiają vietą.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę aukštaičiai nei minutei neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Po rungtynių treneris džiaugėsi laimėjimu ir tai, jog visi registruoti krepšininkai gavo progą pasireikšti rungtynėse.

Rezultatyviausiai Aukštaitijos KM „Dobele“ gretose žaidė Ignas Poška pelnęs 17 taškų; Dovydas Pukas – 10; Ugnius Kazokas – 9.

Pratęsti savo pergalių seriją „Dobele“ krepšininkai bandys jau kitą savaitę Pakruojyje, kur susitiks su „Pakruojo SC“ komanda.