Apie darbą, laisvalaikį ir knygas su Aurelija!

Mylimas darbas – vienas iš svarbiausių dalykų, stipriai prisidedantis prie mūsų gyvenimo pilnatvės, džiaugsmo ir laimės. Negalime paneigti, jog atsakingas darbas visuomet reikalauja kantrybės ir ryžto. Žymus vokiečių rašytojas Henrich Mann yra pasakęs: ,,Genialumas gali padaryti pradžią, baigti privalo kantrus darbas”.

Šios dienos interviu centre – Sports & Education Academy orgnanizacijos administratorė Aurelija Meilūnienė. Ši nuostabi bei daug patirties administracijos srityje turinti moteris dalinasi savo įspūdžiais iš darbo su Sports & Education Academy komanda ir atskleidžia savo mėgstamiausias veiklas ir pomėgius.

 •  Aurelija, dažnai draugai, bendradarbiai ir pažįstami Jus apibūdina kaip „barbę devindarbę“, visuomet suspėjančią atlikti darbus laiku, besilaikančią kasdieninio režimo ir puoselėjančią malonų bei nuoširdų santykį su Jus supančiais žmonėmis. Manau, kad daugeliui žmonių tai skamba neįtikėtinai ir pagirtinai, galbūt turite paslaptį kaip Jums tai pavyksta suderinti?
 • Mano manymu, svarbiausia yra širdžiai mielas ir patinkantis darbas, o tada viskas įvyksta savaime –nebegaila laiko, jėgų, pastangų, uždominuoja paprastumas ir nuoširdumas.
 •  Kelintais metais pradėjote dirbti Sports & Education Academy organizacijoje? Kokie buvo Jūsų lūkesčiai prieš įsitraukiant į šios organizacijos veiklą? Ar jie išsipildė?
 • Prie Sports & Education Academy organizacijos prisijungiau 2017 m. vasarį.  Norėjau kuo daugiau išmokti, kaupti žinias, išlikti kuo kantresnė, siekti vis didesnių     rezultatų ir nuolatos tobulėti. Ir tai nėra kelias nuo taško A į tašką B. Šie lūkesčiai neturi galo ar pabaigos, tad jų tvirtai laikausi ir dabar. Dirbdama šioje organizacijoje turiu galimybę tobulėti bei daug ko išmokti iš savo kolegų, už tai ir esu jiems be galo dėkinga.

      – Aktyvus laisvalaikis ir sportinė veikla – vieni iš daugelio dalykų, propaguojami     Sports & Education Academy organizacijoje. Kokia yra Jūsų mėgstamiausia veikla, kuria užsiiminėjate turėdama laisvo laiko?

– Kelionės, muzika, teatras, kinas. Tai man padeda atsipalaiduoti, išsikrauti ir pailsėti nuo kasdienybės. Stengiuosi kelis kartus per savaitę išgerti kavos su artimiausiais draugais. Taip pat smagu prasiblaškyti viešumoje, aplankyti vieną ar kitą renginį. Be to, mėgstu skaityti. Vakarais paprastai ne lindžiu telefone, o pasineriu į knygos puslapius.

 •  Knygų skaitymas – daugeliui žmonių yra viena iš gyvenimo aistrų, pažadinanti vaizduotę bei norą pažinti ir kurti. Kokios knygos patinka Jums? Galbūt galite parekomenduoti mūsų skaitytojams kelias knygas, kurios, Jūsų manymu, yra vienos iš geriausių Jūsų skaitytų gyvenime?
 • Ir aš esu viena iš to daugelio! Be knygų savęs neįsivaizduoju!  Skaitau įvairaus žanro knygas, o labiausiai mane traukia istorijos, paremtos tikrais faktais.  Vienos iš įsimintiniausių knygų: “Dykumų gėlė”, “Įkvėpti tylą”, “Aušvico tatuiruotojas”, “Kleopatros memuarai”, “Tik su dukra”.
 •  Kodėl Jums patinka dirbti šioje organizacijoje?
 • Sports & Education Academy organizacijoje dirbu jau beveik 4 metus ir kiekvieną darbo dieną telefonu sveikinuosi su auklėtinių tėveliais. Mane žavi nemonotoniškas darbas, telefoninio skambučio jaudulys, bendravimas su žmonėmis. Kai viskas vyksta čia ir dabar, užplūsta toks adrenalino ir azarto jausmas, kad kartais pasibaigus pokalbiui dar turiu atsipūsti. Visada darbas su žmonėmis yra pats įdomiausias ir niekada neatsibostantis iššūkis, nes žmogaus pažinimas – begalinis. Svajojau apie laisvę darbe – laisvą aprangą, galimybę laisvai ir savarankiškai koreguoti darbo laiką, laisvę priimti sprendimus ir jaustis svarbiu komandoje bei būti girdimu. Svajojau apie įmonę, kuriai rūpėtų darbuotojų gerovė ir pozityvi bei jauki darbo aplinka. Organizaciją, kuri investuotų į darbuotojų žinias ir skatintų tobulėti. Tokį modelį atitinka dabartinė mano darbovietė  Sports & Education Academy. Tai šiuolaikinė įmonė, išties besirūpinanti žmonėmis, negailinti į juos investicijų, kurios atsiperka su kaupu.
 •  Ši sporto organizacija pasižymi dideliu aktyvumu Panevėžio bendruomenėje, 2020 metais surengusi pirmąjį Panevėžyje sporto festivalį „Aktyvuok save“. Kokia buvo patirtis prisidedant prie šio nuostabaus renginio ir ar įgijote naujos patirties jame dalyvaujant?
 • Tai buvo vienas iš mano labiausiai įsimintinų renginių. Esu be galo dėkinga organizacijai, kad suteikė man galimybę prisidėti prie šio renginio. Ar įgijau patirties? Žinoma, kad taip! Kiekvienas iššūkis ir darbas suteikia patirties.
 • Supratingi žmonių tarpusavio santykiai lyg „menas“, kurį norint išmanyti reikia labai daug patirties ir kantrybės, ar sutiktumėte su šiuo teiginiu? Jeigu taip – kodėl?
 • Sutinku. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, dėl to ir santykiai niekada nebus vienodi. Norint sukurti supratingą tarpusavio santykį, privalai kaskart išmokti vis naują pamoką, ugdyti kantrybę, ieškoti žinių ar sprendimų, tai lyg nuolatinis nesibaigiantis tobulėjimo procesas.

Dėkojame, kad skaitėte interviu ir linkime turiningos bei prasmingos dienos!