APIE MUS

Tikslas

Nors dar jauna patirtimi ir veikla organizacija, Aukštaitijos krepšinio mokykla turi didelių užmojų. Vienas pagrindinių mokyklos tikslų – įrodyti, kad jauni žmonės, labai tikėdami savo svajone gali suburti didžiulę bendruomenę bendram tikslui – ugdyti sportišką bei išsilavinusią visuomenę.

Vizija

Aukštaitijos krepšinio mokykla siekia suburti aktyvią ir darnią bendruomenę, kurios centre – vaikas ir jo pasaulis.
Mums svarbiausias yra ne tik krepšinis, bet ir vaiko asmenybės ugdymas. Norime padėti tėveliams užauginti sportiškus, sveikus, atsakingus ir draugiškus vaikus, kuriems krepšinis reikštų ne vien sportą ar laisvalaikio praleidimo būdą, bet taptų antraisiais namais.

Treniruotėse, varžybose, stovyklose, išvykose ar šventėse AKM auklėtiniai išmoks ištiesti pagalbos ranką komandos draugui,  sąžiningai varžytis su konkurentais, siekti kuo geresnių rezultatų ir krepšinio aikštelėje, ir mokyklos suole, mokysis dirbti tiek individualiai, tiek būdami komandos dalimi ir ugdysis rimtą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą.

Aukštaitijos KM treneriams svarbu užmegzti ir palaikyti tvirtą ryšį su auklėtiniu, nes darnūs tarpusavio santykiai yra pamatas drauge siekti aukščiausių rezultatų ir peržengti net manomas savo galimybės ribas.

Žvelgiant į ateitį, Aukštaitijos krepšinio mokykla siekia tapti lydere tarp krepšinio mokyklų ir sporto centrų Aukštaitijos regione.

Veikla

Aukštaitijos krepšinio mokykla (AKM) pirmąjį savo istorijos puslapį atvertė 2011 m.
Pirmosios krepšinio treniruotės sėkmingai startavo ir vyko 6 Panevėžio darželiuose, tačiau jau 2013-2014 m. sezone šis skaičius išaugo trigubai –net 18 miesto darželių auklėtiniai mokėsi krepšinio pradžiamokslio mūsų mokykloje. Taip, pamažu vis didėjant organizacijai šiuo metu krepšinio treniruotėse, padedant jauniems ir nuolat siekiantiems tobulėti treneriams, prakaitą lieja iš viso 1100 Aukštaitijos KM auklėtinių. Mažiausiems mokyklos krepšininkams vos ketveri, o vyriausiųjų titulu puikuojasi šešiolikmečiai.

Aukštaitijos KM tai:

– jauni ir jaunatviški, gerą nuotaiką spinduliuojantys bei nuolat siekiantys tobulėti treneriai;
– trenerių noras ir siekis susidraugauti su vaiku;
– ne tik krepšinio treniruotės, bet ir žinių bagažo papildymas apie krepšinį;
– vaiko ugdymas ir krepšinio aikštelėje, ir už jos ribų – mums įdomu ir svarbu, kad vaikas būtų ir puikus moksleivis mokykloje;
– dėmesys vaikui ir atsakymai į jam iškilusius klausimus;
– sąžiningos varžytuvės, pergalės skonis ir nauji atradimai;
– smagios stovyklos ir žaidimai draugų būryje;
– džiaugsmo akimirkos šventėse su šeima.