Ar verta sportuoti Aukštaitijos krepšinio mokykloje?

Prasidėjo nežinomybės apsuptas rugsėjo mėnuo. Iš lėto grįžtama į darbus, mokyklas ir darželius. Nors buvo daug svarstymų, ar veiklos, treniruotės galės vykti, kol kas rugsėjis suteikė progą treniruotis. Aukštaitijos krepšinio mokykla šiuos mokslo metus pasitiko su daugiau naujovių bei oficialiai tapo „Sports & Education Academy“ organizacijos dalis, kuri savo veiklą vykdo tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, užsiimdama ne tik krepšinio bei futbolo treniruotėmis, bet ir profesionaliais sporto renginiais.

KK ,,Lietkabelis“ ir Aukštaitijos KM 3×3 krepšinio turnyras

Kaip ir AKM, taip ir ši organizacija, naudoja sporto mokslininkų sukurtą programą, patobulintą ne vienerius metus. Šiais metais, prie krepšinio trenerių kolektyvo prisijungė naujas treneris Dovydas Veriuga, turintis ne menkos LKL patirties bei galintis ja pasidalinti su jaunaisiais talentais. Treneris pasiruošęs pergalėms tiek Moksleivių krepšinio lygoje, tiek vidiniame čempionate. Kiti mokyklos treneriai, tokie kaip Darius Griškėnas ar Audrius Stašaitis, taip pat į sezoną žengia su dideliu užsidegimu. Net trys trenerio Dariaus Griškėno auklėtiniai buvo pastebėti ir pakviest į B diviziono vaikinų U14 rinktinę bei šiuo metu sėkmingai dalyvauja atrankose.

Darželinukų krepšinio čempionatas

Kitas, ne mažiau patyręs treneris Benas Bakučionis, po intensyvaus vasaros stovyklų ciklo, kibo į darbus ir priėmė dar vieną papildomą pirmokėlių komandą, kuriuos tikisi vesti krepšinio žinių keliu iki pat sezono pabaigos. Kaip žinia, naujasis mokyklos direktorius Remigijus Kuodis, paklaustas, kodėl verta rinktis būtent Aukštaitijos krepšinio mokyklą mano, jog būtent čia kiekvienam auklėtiniui skiriamas itin išskirtinis dėmesys. Direktorius dažnai bendrauja su kitų mokyklų atstovais, tėveliais ir šios srities profesionalais. Diskutuodamas apie tam tikras mokymo proceso ir treniravimo spragas, bendru sutarimu randa geriausius sprendimus. Be to, auklėtiniai turi galimybę džiaugtis ne tik treniruotėmis, bet ir išskirtinėmis šventėmis su garsiausiais Lietuvos krepšininkais. Ši krepšinio mokykla glaudžiai bendradarbiauja su didžiaisiais Lietuvos krepšinio klubais, mažieji sportininkai turi unikalią galimybę palydėti profesionalius krepšininkus kaskart žengiant į arenos aikštelę ir net paspausti rankas! Kaip didžiausias mokyklos privalumas – nuolat besistengiantis tobulėti kolektyvas: treneriai, administracija, pagalbinis personalas.

Glaudus bendradarbiavimas su LKL klubais

Organizacija garsėja masiniais bei kokybiškais renginiais visai šeimai. Puikus to įrodymas – 3 prieš 3 krepšinio turnyras Panevėžio miesto gimtadienio metu, kasmetinis darželinukų čempionatas, Šv. Kalėdų renginiai ir turnyrai.

Nuolatiniai krepšinio turnyrai auklėtniams

Šiandien, keičiantis situacijai Lietuvoje bei pasaulyje dėl COVID – 19 infekcijos, vis daugiau sporto treniruočių keliasi į lauką. Mes ne išimtis. Šiuo atveju, mokykla investavo į naują sporto inventorių, pritaikytą lauko sąlygomis. Treneriai pasiruošė metų planą bei medžiagą, skirtą lauko treniruotėms darželiuose. Naująjį sezoną taip pat pasitiko ir mažesni mokesčiai, siekiant prisidėti prie socialinės gerovės kūrimo šiuo sunkiu metu. Startinis mokestis buvo ženkliai sumažintas, priklausomai pagal amžių, pridėtos papildomos dovanos kiekvienam, pradedančiam treniruotes, vaikui.

Registruotis į treniruotes vis dar galite savo darželiuose. Mokyklinio amžiaus jaunieji sportininkai gali prisijungti užpildę šią formą: https://forms.gle/RBg9fkqhnGufmV9F7


Iki susitikimo krepšinio aikštelėse!