Artėja paskutiniosios vasaros stovyklos!

Su griausmu per Lietuvą žengiant mūsų organizuojamoms stovykloms, kviečiame registruotis į papildomas stovyklas Panevėžyje bei Biržuose nuo rugpjūčio 19 dienos!

Aukštaitijos krepšinio mokykla (AKM) pirmąjį savo istorijos puslapį atvertė 2011 m.

Pirmosios krepšinio treniruotės sėkmingai startavo ir vyko 6 Panevėžio darželiuose, tačiau jau 2013-2014 m. sezone šis skaičius išaugo trigubai – net 18 miesto darželių auklėtiniai mokėsi krepšinio pradžiamokslio mūsų mokykloje. Taip, pamažu vis didėjant organizacijai, šiuo metu krepšinio treniruotėse, padedant jauniems ir nuolat siekiantiems tobulėti treneriams, prakaitą lieja iš viso 1100 Aukštaitijos KM auklėtinių. Mažiausiems mokyklos krepšininkams vos ketveri, o vyriausiųjų titulu puikuojasi šešiolikmečiai. Mes ir toliau tobuliname savo veiklas, organizuodami ne tik renginius ir treniruotes, bet ir stovyklas!

Aukštaitijos KM tai jauni ir jaunatviški, gerą nuotaiką spinduliuojantys bei nuolat siekiantys tobulėti treneriai. Mūsų treneriai turi norą ir siekį susidraugauti su vaiku. Svarbu ne tik krepšinio treniruotės, bet ir žinių bagažo papildymas apie krepšinį bei vaiko ugdymas ir krepšinio aikštelėje, ir už jos ribų. Ypač svarbu ir aktualu, kad vaikas būtų ir puikus moksleivis mokykloje, tad skiriame dėmesį vaikui ir atsakome į jam iškilusius klausimus. Aukštaitijos krepšinio mokykloje vyksta  sąžiningos varžytuvės, patiriamas pergalės skonis ir nauji atradimai, organizuojamos smagios stovyklos ir žaidimai draugų būryje bei džiaugsmingos akimirkos šventėse su šeima.

Mes kviečiame prisijungti visus Panevėžio ir Biržų miesto vaikus prie savo stovyklautojų, kur vaikai gali patirti gausybę pramogų būryje draugų. Vaikams yra suteikiamas maitinimas tris kartus dienoje, rengiamos krepšinio bei atletinio rengimo treniruotes, įvairiausios pamokos, išvykos, vandens mūšis bei susitikimai su profesionaliais sportininkais. Garantuojame daug įspūdžių ir džiaugsmo!