Aukštaitijos KM administratorė Aurelija Meilūnienė

Aurelija Meilūnienė– Aukštaitijos krepšinio mokyklos administratorė, kuri kasdien džiugina visus savo šypsena ir gera nuotaika. 23-ejų metų mergina prie kolektyvo prisijungė beveik prieš metus. Tai kasdien telefonu su Aukštaitojos krepšinio mokyklos auklėtinių tėveliais bendraujanti mergina. Akivaizdu, jog šios profesijos atstovui svarbu būti ne tik įmonės veidu, bet ir išsilavinusiu bei kūrybingu žmogumi, gebančiu profesionaliai išsisukti iš itin keblių situacijų. Tad apie tokį darbą ir jo subtilumus su mumis savo patirtimi, įžvalgomis ir įspūdžiais dalijasi administratorė Aurelija.

 

Kokie Jūsų tikslai Aukštaitijos krepšinio mokykloje?

Mano tikslai Aukštaitijos krepšinio mokykloje yra kuo daugiau išmokti, kaupti žinias, išlikti kuo kantresnei, siekti vis didesnių rezultatų ir nuolatos tobulėti. Pasaulis pernelyg keičiasi, tad negali sustoti ir nesikeisti.Net, jei ir būna darbe dienų, ar savaičių, kai nesiseka, stengiuosi neprarasti jėgų ir motyvacijos judėti toliau!

Ar patinka čia dirbti, kodėl? Kas įdomiausia administratorės darbe?

Nėra lengvų darbų, bent jau aš tokio nežinau. Aukštaitijos krepšinio mokykloje dirbu jau beveik vienerius metus ir kiekvieną darbo dieną telefonu sveikinuosi su Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtinių tėveliais. Mane žavi nemonotoniškas darbas, telefoninio skambučio jaudulys, bendravimas su žmonėmis. Kai viskas vyksta čia ir dabar, užplūsta toks adrenalino ir azarto jausmas, kad kartais pasibaigus pokalbiui dar turiu atsipūsti. Visada darbas su žmonėmis yra pats įdomiausias ir niekada neatsibostantis iššūkis, nes žmogaus pažinimas – begalinis.

Gal turite kokią linksmą istoriją apie darbą, kolegas?

Patikėkit, istorijų yra labai daug… Sudėtinga kurią nors išskirti.

Kokie Jūsų laisvalaikio pomėgiai?

Kelionės, muzika, teatras, kinas. Tai man padeda atsipalaiduoti, išsikrauti ir pailsėti nuo kasdienybės. Stengiuosi kelis kartus per savaitę išgerti kavos su artimiausiais draugais. Taip pat smagu nosį iškišti į viešumą, aplankyti vieną ar kitą renginį. Be to, mėgstu skaityti. Vakarais paprastai ne lindžiu telefone, o pasineriu į knygos puslapius.

Ką Jums reiškia krepšinis? Kokie privalumai dirbant su juo susijusioje įstaigoje?

Nemeluosiu, apie patį žaidimą išmanau labai mažai, tačiau mane žavi krepšininkų ryžtas, komandinis darbas bei strateginis mąstymas. Būti krepšinio treneriu – tai dar didesnis iššūkis. Turi būti charizmatiškas, pasitikėti savimi, išmanyti psichologines gudrybes (o dirbant su vaikais, patikėkit, jų labai reikia). Dirbdama Aukštaitijos krepšinio mokykloje turiu galimybę tobulėti bei daug ko išmokti iš savo kolegų, už tai ir esu jiems be galo dėkinga.

Kokiomis dar veiklomis užsiimate?

Šiuo metu esu atsidavus darbui, tad kol kas jokiomis papildomomis veiklomis neužsiimu. Žinau tik viena – jei kuo ir verta gyvenime užsiimti, tai tik tuo, nuo ko tampame vis gyvybingesni! Tik išreikšdami savo prigimtinius gabumus ir talentus būsime iš tiesų laimingi žmonės.