Aukštaitijos KM – Adorma Roletai jums ekipos lengva pergalė Moksleivių krepšinio lygoje!

Šiandien Aukštaitijos KM – ,,Adorma Roletai Jums” ekipa rungtyniavo Moksleivių krepšinio lygos U13 čempionate prieš Kuršėnų ,,SC” ekipą. Varžovai prieš Šiaulių ,,SA” komandą praėjusią savaitę pralaimėjo solidžiu skirtumu, tad treneris Darius Griškėnas važiavo tikėdamasis lengvos pergalės ir su nepilnos sudėties ekipa.

Kaip ir tikėtasi, rungtynės vyko sklandžiai. Po pirmojo kėlinio rezultatu 9-27 pirmavo mūsų krepšininkai. Pirmajame ketvirtyje dominavo Arnas Liandzbergas, pelnęs net 17 taškų. Likusieji kėliniai tebuvo formalumas bei Aukštaitijos KM – ,,Adorma Roletai Jums” ekipai priminė treniruotes.

Galutiniu rungtynių rezultatu 33-100 laimėjo panevėžiečiai. Šimtąjį tašką pelnė Nojus Klikūnas. Po rungtynių žaidėjas teigė, jog džiaugiasi galutiniu rezultatu. Daugiausiai taškų Aukštaitijos KM komandoje pelnė Arnas Liandzbergas (21 t.) ir Dovydas Vaivada (18 t.).

Norite prisijungti prie Aukštaitijos Krepšinio mokyklos?! Susisiekite su mumis ir pradėkite žengti profesionalaus krepšinio keliu drauge!