Aukštaitijos KM auklėtiniai tapo čempionais Šanchajuje vykusiame turnyre!

Lapkričio 12-ąją iš Lietuvos išskrido lėktuvas su Aukštaitijos KM auklėtiniais Titu Blazdžiūnu ir Arnu Liandzbergu. Kartu su panevėžiečiais iškeliavo ir vienas labiausiai patyrusių Lietuvos vaikų krepšinio treneris A. Kriaučiūnas, komandos vadovas P. Aleksonis bei kiti perspektyvūs Lietuvos jaunuoliai. Kelionės pirmasis etapas – Maskva, kurioje laukė persėdimas į kitą lėktuvą, skrendantį į tolimąjį Šanchajų, jis pavyko sklandžiai ir abu panevėžiečiai nepatyrė didesnių nepatogumų.Nusileidus laukė laiko pokyčiai. Šanchajuje šiuo metu vyksta pasaulio krepšinio forumas, kurio metu jaunieji krepšininkai ir dalyvavo tarptautiniame turnyre. Laiko skirtumas tarp Lietuvos ir Kinijos yra 6 valandos, tad nukeliavus ten naktis tapo diena bei pirmąją dieną teko praleisti miegant ir bandant prisitaikyti. 

Komanda nieko nelaukė!

Komanda pailsėjusi nieko nelaukė ir keliavo į miestą apsidairyti bei pažinti paslaptingosios Azijos. Pirmąją dieną aplankyti pavyko ir naująjį Šanchaju su dangoraižiais ir ateities peizažais, ir senąją miesto dalį, kurioje išlikę ir seniausi pastatai. Krepšininkai taip pat keliavo į ,,Fake” turgų, kuriame galėjo įsigyti originalių prekių padirbinių. Maisto įvairovė svečioje šalyje taip pat stebina. Teko ragauti lede virtų spurgų bei egzotinių patiekalų. Visa tai – nuostabi patirtis tiek jauniesiems krepšininkams, tiek lydinčiam personalui, o tokių galimybių kartu su Aukštaitijos krepšinio mokykla tik daugės.

Namo grįžta čempionai!

Visą savaitgalį vykusiame pagrindiniame turnyre Šanchajaus meno ir sporto akademijoje Lietuvos krepšininkai žygiavo be pralaimėjimų ir tapo čempionais. Šeštadienį vykusiose trejose rungtynėse pralaimėjimo Lietuvos atstovai nepatyrė ir pateko į pusfinalį sekmadienį. Sekmadienio pusfinalyje nugalėjo savo varžovus ir laukė tik finalas, kuriame po atkaklios kovos rezultatu 50-46 laimėjo prieš vietos ,,Riptide” ekipą. Po pergalės su lietuviais visi norėjo nusifotografuoti, ėmė autografus ir dalinosi savo emocijomis. Čempionai namo parsiveža čempionų žiedus. Ekipa džiaugėsi turnyru ir jo kokybe.


Norite prisijungti prie mūsų? Tiesiog susisiekite su mumis.