Aukštaitijos KM bendruomenė turėjo galimybę apsilankyti mūsų draugų KK Nevėžis rungtynėse prieš Kauno Žalgirį !

Kovo 12 dieną, Kėdainių arenoje įvyko LKL rungtynės tarp Kauno “Žalgirio“ bei Kėdainių “Nevėžio“ komandų, kurias turėjo galimybę stebėti visa Aukštaitijos krepšinio mokyklos Kėdainių bendruomenė. Namų salėje žaidžiantis Kėdainių “Nevėžis“ pritraukė gausų būrį sirgalių, kurie užpildė areną ir sukūrė puikią atmosferą.

Rungtynes taip pat stebėjo jaunieji AKM auklėtiniai, treniruojami trenerio Domanto Tiškaus, kurie ir išlydėjo Kėdainių krepšininkus į kovą. Savo miesto komandą mažieji krepšininkai palaikė garsiais plojimais bei šūksniais. Treneris Domantas teigia, kad didžiausią įspūdį jo treniruojamiems vaikams paliko pažintis su pačiais krepšininkais, audringa atmosfera arenoje, taip pat palaikyti Kėdainio Nevėžio atvykęs Aukštaitijos krepšinio mokyklos talismanas liūtas vardu AKiMas. Talismanas linksmino į areną susirinkusius sirgalius, pasirodydamas kartu su nuotaikingomis VDU palaikymo šokėjomis bei džiugino pačius krepšininkus. Auklėtiniai bei jų tėveliai turėjo galimybę stebėti aukščiausio lygio krepšinio rungtynes iš arti bei tapti atkaklios kovos liudininkais.

Kėdainių arenoje, rungtynių metu svečiavosi nacionalinis kraujo centras, kuris suteikė galimybę tapti kraujo donorais tiesiog arenoje. Tai padaryti buvo galima rungtynių arba ilgosios pertraukos metu. AKM talismanas liūtukas AKiMas buvo pirmasis, kuris atsisėdo į specialią “donoro kėdę“, taip parodydamas, jog donorystė yra svarbi ir neturėtų būti ignoruojama. Tai tapo puikiu pavyzdžiu jauniesiems krepšininkams bei sirgaliams.

Kėdainių krepšininkai sirgaliams sukūrė tikrą šou. Atkakliai kovodami prieš vieną iš stipriausių Lietuvos komandų parodė tikrąjį krepšinio grožį. Po intriguojančios rungtynių pabaigos sirgaliai dėkojo krepšininkams už atkaklią bei varginančią kovą. Pasibaigus rungtynėms  AKM bendruomenė įsiamžino bendroje nuotraukoje su krepšininkais ir jų palaikymo šokėjomis. Rungtynės pasibaigė džiugiomis nuotaikomis, o AKM kolektyvas iš Kėdainių miesto grįžo pasisėmę gerų ir malonių emocijų.