Aukštaitijos KM darželinukų krepšinio čempionatas Dobele taurei laimėti įvyko ir Anykščių mieste

Antradienį darželinukų čempionatas DOBELE taurei laimėti vyko ir Anykščiuose. Didelio susidomėjimo renginys subūrė visus dalyvius į Jono Biliūno gimnaziją. Ant parketo susitiko trys darželiai – Žilvitis, Žiogelis ir Eglutė. Po gausybės emocijų ir geros nuotaikos bangų į finalą pateko Žiogelio darželis. Primename, jog finalinis etapas vyks Cido arenoje, kurioje susitiks geriausi iš geriausių.

Čempionatą atidarė mažosios šokėjos, kurios sukėlė šiltas emocijas nuo pat renginio pradžios. Ir šįkart mūsų jaunuosius krepšininkus apdovanojo DOBELE bei vaikų laisvalaikio namai „Nemo“. Visi vaikai gavo pakvietimus į žaidimų kambarį Anykščiuose „Nemo vaikų pasaulis“. Kaip ir praeitą kartą, savo jėgas galėjo išbandyti ir tėveliai, kurie sudalyvavo estafetėse. Ir žinoma, kaip be visiems gerai pažįstamo simbolio – liūto AKiMo, kuris dalinosi geromis emocijomis ir kėlė visiems šypsenas.

Trenerio Karolio Liubavičiaus mintys apie čempionatą:

  1. Koks jausmas treniruoti darželinukus? Ar pasikraunate gerų emocijų?

                      Treniruodamas darželinukus visada pasikraunu gerų emocijų bei nuoširdumo. O jausmas – nepakartojamas. Po daugiau nei pusės metų darbo matyti kaip jie pirmą kartą išbėga į aikštelę.

  1. Ar tokie renginiai skatina vaikų aktyvumą krepšinyje?

                      Be abejo, o svarbiausia, kad jiems patiktų krepšinis ir pati veikla. Jiems tai yra pirmosios rungtynės, pirmas didelis renginys, daug baimės, kartais ir ašarų. Reikia tikėtis, kad tokie renginiai pasiliks jų atmintyje labai ilgai.

  1. Susidomėjimas šiuo čempionatu tikrai didelis. Kaip manote, kodėl ir kieno tai nuopelnas?

                      Visų pirma, didelis ačiū organizatoriams, už tokią idėją. Antra, manau labai svarbus komponentas yra tėveliai, kurie visada noriai dalyvauja renginyje. Ir svarbiausia – vaikai, nes jeigu ne jų noras žaisti krepšinį, viso to turbūt nebūtų.

Vieno iš dalyvių, Haroldo mama pasidalino emocijomis po čempionato:

                      Labai patiko, be žodžių! Haroldas laimingas, daug emocijų, tėtis taip pat patenkintas, na o mama už visus labiausiai džiaugiasi! Ačiū jums labai! Viskas buvo super (šypsosi).