Aukštaitijos KM darželinukų krepšinio čempionatas DOBELE taurei laimėti praūžė ir Kėdainių mieste

Trečiadienį Kėdainiuose buvo galima mėgautis darželinukų krepšinio čempionatu Dobele taurei laimėti. Kėdainių Ryto progimnazijoje susitiko vaikai iš Kėdainių, Akademijos ir Krekenavos. Kaip ir kaskart, čempionato prizais ir vaikų emocijomis rūpinasi mūsų draugai Dobele ir vaikų žaidimų kambarys „Krokolandas“. Jau ketvirtasis darželių čempionato turas organizuojamas tam, kad išsiaiškintumėme stipriausią darželį ,pademonstruotumėme tėveliams, ko jų vaikai išmoko per šiuos mokslo metus ir svarbiausia – suteiktume pirmųjų rungtynių džiaugsmą mūsų jauniesiems krepšininkams. Kalbant apie čempionato nuotaikas, Kėdainiuose išvydome sportinių šokių studijos „Vilnis“ atstovus – Rusnę ir Henriką. Visi vaikai, kurie kovėsi ir atidavė savo jėgas, gavo pakvietimus apsilankyti žaidimų kambaryje „Krokolandas“, įvarius Dobele įsteigtus prizus bei diplomus, įrodančius vaikų pasiekimus. Primename, jog finalinis čempionato etapas vyks Panevėžyje, o iš Kėdainių į jį keliaus net trys darželiai – „Vyturėlis“, „Žilvis“ ir „Vaikystė“.
Trenerio Domanto Tiškaus įspūdžiai po čempionato:

1. Kaip sekėsi Jūsų auklėtiniams?
Kėdainiuose žaidė mano auklėtiniai, visų treniruojamų darželių krepšininkai. Sekėsi puikiai, vyko stipri ir kieta kova. Tiek man, tiek vaikams ir jų tėveliams netrūko gerų įspūdžių.

2. Koks jausmas treniruoti vaikus? Ar pasikraunate gerų emocijų?
Jausmas, iš tiesų, įspūdingas. Didelė atsakomybė už jų asmenybės formavimą. Emocijų tiek pasikraunu, tiek išsikraunu. Šis darbas reikalauja labai daug jėgų.

3. Ar tai pirmasis jūsų vaikų čempionatas?
Taip, tai pirmasis mano čempionatas.

4. Apie ką kalbate su vaikais prieš ir po rungtynių?
Stengiuosi vaikus nuteikti, kad žaistų drąsiai, nebijotų ir jaustų didelį malonumą. Po rungtynių visiems duodu pagyrimų už pastangas ir sakau, jog visko, ko nepavyko padaryti, išmoksime per treniruotes.

5. Kokios nuotaikos vaikų ir jūsų veiduose po čempionato? Ar esate patenkinti?
Čempionato etapas paliko labai gerą įspūdį. Netrūko gerų emocijų, ašarų ir džiaugsmo. Esu labai patenktintas visais dalyviais ir jų pastangomis treniruotėse.