Aukštaitijos KM darželinukų krepšinio čempionatas Dobele taurei laimėti vyko Šiaulių bei Pasvalio miestuose

Balandžio 14-ąją vyko neeilinis renginys – darželinukų krepšinio čempionatas Dobele taurei laimėti! Čempionatai vyko net dviejuose miestuose – Šiauliuose (Saulės krepšinio akademijos arena) bei Pasvalyje (Pieno žvaigždžių arena). Pažvelkime į šiuos renginius iš arčiau. Pasvalyje susitiko darželių komandos iš Biržų, Pasvalio bei Pakruojo. Biržams atstovavo „Drugelio“ ir „Genio“ komandos, Pasvaliui – „Žilvytis“ ir „Liepaitė“, o Pakruojui – „Vyturėlis“ bei „Saulutė“. Šiauliuose komandų buvo dar daugiau! Čempionate rungėsi Meškuičių darželis, Gruzdžių darželis, Kairių darželis, Radviliškio Kregždutės ir Žvaigždutės darželiai bei Šiaulių Žirniukai. Taip pat, svečių teisėmis dalyvavo Saulės akademijos darželių jungtinė komanda. Taigi, iš viso darželių čempionate DOBELE taurei laimėti dalyvavo net trylika komandų!

Čempionato prizus įsteigė mūsų artimi draugai – DOBELE bei Naminukas Nei vienas dalyvis neliko neapdovanotas ir negavęs prizų. Taip pat, čempionato metu buvo gyvai atliktas Lietuvos Respublikos himnas. Na, o kad vaikai nestokotų geros nuotaikos, juos linksmino mūsų simbolis – liūtas AKiMas, kuris negailėjo nei prizų, nei šaunių emocijų. Šiauliuose vaikus aplankė kinologai, kurie demonstravo savo augintinius bei pravedė darželinukams linksmą edukacinę programą. Taip pat, renginyje lankėsi Saulės akademijos direktorius bei vyresnieji krepšininkai. Neliko pamiršti ir vaikų tėveliai, kurie galėjo dalyvauti įvairiose estafetėse. Na, o Pasvalyje galėjome išvysti net ir mažąsias šokėjas, kurių šokis atidarė renginį.

Darželių čempionato DOBELE taurei laimėti finalinis etapas vyks Panevėžyje.

Treneris Karolis Janonis dalinasi įspūdžiais po čempionato:

  1. Koks jausmas treniruoti darželinukus? Ar pasikraunate gerų emocijų?

                      Labai geras jausmas dirbti su jaunaisiais krepšininkais ir matyti kaip jie nori tobulėti ir semtis žinių apie krepšinį ir su juo susijusius dalykus. Manau, jog bet koks būvimas su mažais vaikais automatiškai užpildo tave geromis emocijomis.

  1. Ar tokie renginiai skatina vaikų aktyvumą krepšinyje?

                      Tokie ir panašūs renginiai netgi labai skatina aktyvumą, nes po šio renginio sulaukiau dar didesnio tėvelių susidomėjimo mūsų vykdoma krepšinio programa darželiuose.

  1. Susidomėjimas šiuo čempionatu tikrai didelis. Kaip manote, kodėl ir kieno tai nuopelnas?

                      Didžiausias nuopelnas atitenka vaikams, kurie nori žaisti ir tobulėti krepšinio aikštelėse ir, žinoma, jų tėveliams, kurie atveda savo vaikus į treniruotes, kuriose jie ne tik gerai praleidžia laiką, bet ir atranda tikrąjį krepšinio žavesį nuo mažų dienų.