Aukštaitijos KM-DnD Autodalys iškovojo 5ąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje

Šiandien Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje stojome į Panevėžio miesto derbį, mūsų varžovai buvo ne kas kitas, o grėsmingoji Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro komanda. Ąžuolo mokyklos sporto salė skendo žiūrovų jūroje, o įtampa buvo juntama ore. Rungtynių pradžia mūsų vaikinams su treneriu Dariumi Griškėnu priešakyje buvo itin sunki, pirmasis kėlinys pralaimėtas 5-11, antrasis 7-10.

Tačiau iškart po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė kardinaliai, mūsų krepšininkai ėmė gerokai drąsiau veržtis po krepšiu, pataikė kelias svarbias tolimas bombas bei puikiai gynėsi, tai leido trečiąjį kėlinį laimėti rezultatu 21-7.

Paskutiniajame ketvirtyje įtampa pasiekė piką, tiek vienos, tiek kitos komandos krepšininkai nepataikė kelių patogių metimų, gausybė pražangų bei nervų išbandymas, kurį laimėjo mūsų auklėtiniai, galutinis rezultatas 43-38 ir tai yra jau 5-oji pergalė iš tiek pat galimų Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje.