Aukštaitijos KM-DnD Autodalys su treneriu Dariumi Griškėnu moksleivių krepšinio lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų

O štai ir ketvirtoji pergalė Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamoje moksleivių krepšinio lygoje iš tiek pat galimų, šiandien mūsų auklėtiniai Aukštaitijos KM-DnD autodalys su treneriu Dariumi Griškėnu priešakyje įveikė ir Kupiškio miesto sporto centro komandą rezultatu 74-56

Nors pirmasis kėlinys ir nesiklostė taip gerai, jis pralaimėtas 10-19, tačiau kiti trys kėliniai priklausė mūsų vaikinams, antrasis laimėtas net 27-11, trečiasis 19-10, ketvirtasis 18-16. Šiose rungtynėse vienas mūsų komandos lyderių Arnas Augustinavičius žaidė tiesiog fantastiškai, puiki kova dėl atšokusių kamuolių ir net 48 taškai, fenomenalus pasirodymas.

Šia pergale įtvirtiname savo lyderystę bei žengiame dar vieną tvirtą žingsnį savo tikslo link.
Kryptingas bei ilgas darbas leidžia mėgautis saldžiomis pergalėmis, džiaugtis patiems ir džiuginti visą mūsų bendruomenę

Dar kartą sveikiname komandos trenerį Darių Griškėną bei mūsų komandos žvaigždes: