Aukštaitijos KM mokyklinukų krepšinio čempionato AtostoguAuto.LT Taurei laimėti finalai jau šį savaitgalį

Mokyklinukų čempionatas „Atostoguauto.lt“  juda link pabaigos, todėl visos komandos stengiasi reguliariajame sezone užimti kuo aukštesnę vietą.

Gegužės 29 dieną Jauniausiųjų grupėje, komanda „Aukštaitija“ (tr. Lukas Neimontas) sužaidė prieš Onus.lt (tr. Audrius Stašaitis). Luko Neimonto auklėtiniams pavyko laimėti tik trečiąjį kėlinį, o kituose, deja, aplenkti varžovų nepavyko (4-8,5-10,9-5,8-14). 11 taškų skirtumu pergalę iškovojo Onus.lt ir išlieka savo grupėje lyderė ir šios abi komandos finaliniame renginyje kovos dėl pirmosios vietos.

Iškart po šių rungtynių atėjo eilė viduriniajai grupei. „Aukštaitija“ (tr. Lukas Neimontas) prieš Atostoguauto.lt (tr. Audrius Stašaitis).  Šį kartą „Aukštaitija“ nepaliko šansų priešininkams ir 60-19 nugalėjo Audriaus Stašaičio komandą. Šių abiejų komandų padėtis lentelėje nepakito. „Aukštaitija“ lieka treti, o Atostoguauto.lt paskutinėje vietoje.

Sekančią dieną Pakruojyje jauniausiosios grupės komandos vėl susitiko.

Pirmoji kova įvyko tarp „Aukštaitija“ ir „Rožynas“ komandų. Pirmoji rungtynių pusė buvo palankesnė „Aukštaitija“ komandai (9-7,10-2), o antroji varžovams (8-9,11-12). Tačiau šioje kovoje stipresni buvo tr. Luko Neimonto auklėtiniai. 38:30

„Aukštaitija“ komandai trumpai pailsėjus teko sužaisti dar vienerias rungtynes prieš „Naujamiestis“ (tr. Audrius Stašaitis).

Kaip ir prieš tai, šiose rungtynėse buvo galima pajusti įtampą. „Aukštaitija“ pirmavo pirmus tris kėlinius (12-4,6-4,10-7), tačiau „Naujamiestis“ lipo jiems ant kulnų ir ketvirtame kėlinyje privertė juos sunerimti. (9-16). „Aukštaitija“ neprarado pusiausvyros ir laimėjo 6 taškų skirtumu. 37:31

Primename, kad finalinis šio čempionato renginys jau šį šeštadienį Pasvalio Pieno Žvaigždžių arenoje.