Aukštaitijos krepšinio mokykla dovanoja 2 auklėtiniams galimybę vykti į tolimąją Kiniją bei ten atstovauti Lietuvos vardą

Jau lapkričio 12 dieną Aukštaitijos krepšinio mokyklos istorijoje bus atverstas dar vienas lapas. 2 auklėtiniai, Titas Blazdžiūnas bei Arnas Liandzbergas, kuris į šią išvyką keliauja su Aukštaitijos krepšinio mokyklos stipendija, kartu su kitais perspektyviais Lietuvos paaugliais išvyksta į tolimąją Kiniją, kur semsis patirtį iš geriausių trenerių bei atstovaus Lietuvos vardą gausybėje tarptautinių rungtynių. Tai dar vienas iš žingsnių, siekiant svajonių, o jų šie krepšininkai kartu su Aukštaitijos krepšinio mokykla jau žengė tikrai nemažai – krepšinio treniruotės darželiuose bei Aukštaitijos krepšinio mokyklos darželinukų krepšinio čempionatas, treniruotės nuo pirmosios klasės bei mokyklinukų krepšinio čempionatas, dalyvavimas bei patirties kaupimas Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamame NBA jr. čempionate, gausybė rungtynių taip pat Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamame MKL čempionate, dalyvavimas Baltic boys basketball league ir visa tai savo auklėtiniams laiptelis po laiptelio suteikia Aukštaitijos krepšinio mokykla. Svarbu, kad visi nuosekliai treniruotes lankantys mūsų krepšinio mokyklos auklėtiniai pereis visus šiuos laiptelius, nes tik tokios patirtys leidžia judėti pirmyn. O ši kelionė yra tik didelio projekto pradžia, tokių galimybių savo auklėtiniams suteiksime vis daugiau. Su Aukštaitijos krepšinio mokykla svajonės arčiau !

Pakalbinome kelionei besiruošiančius krepšininkus:

Arnai, koks jausmas ruoštis tokiai tolimai kelionei? Ar smagu, kad būtent tu gavai Aukštaitijos krepšinio mokyklos stipendiją šiai išvykai?
“Labai smagu ir labai laukiu šios kelionės. Negalėjau patikėti, kai tėtis man apie ją pranešė.”

Titai, kada išvykstate, ko tikiesi iš šios kelionės? Ar ilgai diskutavote su tėveliais apie kelionę?
“Kelionė prasideda lapkričio 12 dieną, antradienį. Tikiuosi pasisemti žaidybinės patirties, parsivežti gerų įspūdžių. Su tėvais ilgai nediskutavome, jie matė mano didelį norą vykti į Kiniją, todėl ir išleido.”

Arnai, kiek metų jau treniruojiesi Aukštaitijos krepšinio mokykloje? Kaip sekasi bei, kokie tikslai šiemet?
“Aukštaitijos krepšinio mokykloje treniruojuosi 7 metus. Sekasi puikiai. Šiemet norėtume laimėti MKL turnyrą.”

Titai, kurioje lygoje varžytis buvo ar yra sunkiausia? Kurios rungtynės yra labiausiai įsiminusios tau pačiam?
“Sunkiausia varžytis BBBL,nes yra daug stiprių komandų iš įvairių šalių.Labiausiai įsiminė MKL rungtynės, praeito sezono,prieš Utenos pirmąją komanda. Prieš ją laimėjome vienu tašku, be trenerio.” (aut. pastaba: treneris šiose rungtynėse buvo priverstas palikti aikštelę dėl perdėto emocijų rodymo)

Arnai, ar tavo draugai jau žino, kokiai kelionei ruošiesi? Kaip reaguoja?
“Apie kelionę į Kiniją draugams pasisakiau tik sužinojęs. Visi džiaugiasi ir negali patikėti, kad skrisiu į tokią tolimą šalį.”

Titai, ar jau kažkiek domėjaisi apie Kiniją? Žinosi, kaip elgtis šioje tolimųjų rytų šalyje?  
“Kinija nesidomėjau. Kaip ten elgtis, tikiuosi, padės ir patars treneriai ir kiti mus lydintys suaugusieji.”

Arnai, Titai, linkime pasisemti kuo daugiau patirties, susipažinti su kuo daugiau garsių bei įdomių krepšinio pasaulio žmonių, ko jūs palinkėsite savo amžiaus bei jaunesniems paaugliams, kurie svajoja tapti krepšininkais? Ar sulauksime lauktuvių (:D)? 
(Arnas) “Visiems palinkėčiau daug treniruotis ir ,jei kažkas nepavyksta, toliau stengtis. Aš tikiuosi parvežti pergalių, o šeimai, draugams ir treneriui – saldumynų !”

(Titas)”Palinkėčiau daug sportuoti ir siekti savo tikslų. Parvešiu lauktuvių”