Aukštaitijos krepšinio mokykla ir šiais metais kviečia įsitraukti į mūsų viešosios įstaigos 2% paramos akciją ir atsiimti puikius prizus!

Aukštaitijos krepšinio mokykla kviečia įsitraukti į mūsų viešosios įstaigos 2% paramos akciją ir atsiimti puikius prizus!

Kasmet kviečiame pasinaudoti Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymu ir be papildomų išlaidų skirti 2 procentų paramą nuo per mokestinį laikotarpį Jūsų sumokėtų pajamų mokesčio Aukštaitijos krepšinio mokyklai.

Sugaišite tik kelias minutes užpildydami specialią formą, o visos sukauptos paramos lėšos bus skirtos Jūsų vaikų aktyvaus laisvalaikio skatinimui ir puoselėjimui: Aukštaitijos KM krepšinio čempionato, sporto renginių bei kitų projektų organizavimui, netradicinio inventoriaus papildymui, taip pat skurstančių šeimų vaikų įtraukimui į krepšinio treniruotes.

Už šią pagalbą mūsų auklėtiniams mes taip pat neliksime skolingi, Jūsų laukia puikūs prizai. Tam tikrą skaičių anketų pateikimo kopijų mums el. paštu info@aukstaitijoskm.lt ar treneriui iki 2018 m. gegužės 1 dienos pristatę vaikai, jų tėveliai ar kiti bendruomenės nariai bus apdovanoti:

3 anketos – Aukštaitijos KM marškinėliai

6 anketos – Aukštaitijos KM gertuvė + Aukštaitijos KM marškinėliai

9 anketos – Aukštaitijos KM gertuvė + Aukštaitijos KM sportinės kojinės

12 anketų – pilna Aukštaitijos KM apranga

16 anketų –Aukštaitijos KM sportinis kostiumas

PAPILDOMA INFORMACIJA

Prašymas VMI pateikiamas kartu su metine pajamų deklaracija.

2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR512) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba VMI atstovybėje.

Paramos gavėjo identifikacijos numeris 302649499. Gavėjo tipas – 2.

Pateikimo kopijas prašome pristatyti treneriui asmeniškai arba el. paštu.

Turite klausimų? Skambinkite mums telefonu +37062391019 arba rašykite el. paštu info@aukstaitijoskm.lt