Aukštaitijos krepšinio mokykla pirmyn žygiuoja septynmyliais žingsniais

Gerokai pasipildęs kolektyvas

Prie Aukštaitijos KM kolektyvo šiame sezone prisijungti ne tik keli labai entuziastingi krepšinio treneriai, tačiau ir atletinio rengimo trenerė Kristina Jasinskaitė, kuri treniruotėse pluša vardan geresnio vaikų fizinio pasiruošimo. Sporto vadovas/konsultantas Šarūnas Mickus (taip pat ir krepšinio mokyklos „Aisčiai“ krepšinio treneris) trenerių kolektyvui padeda susisteminti informaciją bei dar labiau plėsti akiratį. Prie administracijos taip pat prisijungė Paulius Oficerovas, kuris atsakingas už smagiąją vadybos dalį – renginius, AKM TV, specialiai mūsų užsakymu Jums kurtos sportinės atributikos pardavimus.

Visai neseniai pristatėme ir mūsų naująjį talismaną – krepšininką Liūtą, kuris vaikus bei jų tėvelius džiugins įvairiausių renginių metu. Tai dar vienas žingsnis į vaikų širdis, kur galbūt slypi būsimasis Lietuvos krepšinio rinktinės narys?

Aukštaitijos krepšinio mokykla turi talismaną

Šiuo metu mūsų Facebook socialinio tinklo paskyroje vyksta šio Liūto vardo rinkimai.

AKM talismanas

Tapome Lietuvos krepšinio federacijos dalimi

Šio sezono išvakarėse buvome įvertinti ir Lietuvos krepšinio federacijos ir oficialiai priimti į didelę krepšinio šeimą. Šis žingsnis mūsų auklėtiniams leido startuoti ir mokinių krepšinio lygoje (MKL), o tai reiškia didžiulę patirtį bei  dar kryptingesnį darbą su vaikais. Nors šį sezoną mūsų auklėtiniai rungiasi su metais vyresniais vaikais, tačiau pirmoji – istorinė mūsų krepšinio mokyklai pergalė jau pasiekta. Netolimoje ateityje mokinių krepšinio lygoje startuos ir daugiau mūsų krepšinio mokyklos vaikų komandų.

Didėja ir mūsų socialinių partnerių gretos

Prie krepšinio klubo Lietkabelis, Panevėžio kolegijos bei Panevėžio CIDO arenos šį sezoną prisijungė krepšinio klubas Nevėžis. Bendradarbiavimas su profesionaliomis komandomis mums leidžia sparčiau augti, kaip organizacijai bei krepšininkų pavyzdžiu motyvuoti vaikus.

Ruošiame Jums ir dar daugiau naujienų!