Aukštaitijos krepšinio mokykla pradėjo jau 9-ąjį sezoną!

Aukštaitijos krepšinio mokykla pradėjo jau 9-ąjį sezoną, tad jį ir apžvelkime. Všį Aukštaitijos krepšinio mokykla save gali vadinti viena didžiausių neformalaus švietimo organizacijų Lietuvoje, su jaunaisiais sportininkais dešimtyje Lietuvos miestų dirba net 16 profesionalių trenerių, o šiame sezone laukia gerokai didesni iššūkiai, vienas jų – dalyvavimas Baltic Basketball League, kurioje varžysimės su 17-os Europos valstybių atstovais, o pirmasis etapas Latvijoje (Jelgava) vyks jau artėjantį savaitgalį.

Pirmasis BBBL turas!

Treneris Darius Griškėnas su 2007 metais gimusiais jaunuoliais vyks kovoti bei, be abejo, semtis neįkainojamą patirtį. Išvyka truks net 3 dienas, mūsų atstovų lauks įtemptas rungtynių bei treniruočių grafikas, pažintis su šiuo Latvijos miestu bei kitokiomis krepšinio filosofijomis.

Moksleivių krepšinio lygoje dalyvaus net 4 komandos!

Dar vienas labai svarbus iššūkis, tai net 4 komandų dalyvavimas Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamoje moksleivių krepšinio lygoje (MKL), kurioje gausybė mūsų auklėtinių galės atskleisti save, be šių čempionatų laukia NBA jr. AKM taurė bei Čempionų lyga, skirtas pirmokams bei antrokams, darželinukus, kaip ir kasmet pasitiks įspūdingas bei jau tarptautiniu spėjęs tapti darželinukų krepšinio čempionatas Dobele taurei laimėti.

Dalyvaudami tokioje gausybėje čempionatų stengiamės visiems auklėtiniams suteikti progą pademonstruoti savo sugebėjimus, kaupti patirtį bei siekti savo tikslų. Ilgo bei nuoseklaus darbo vaisius jau pradedame justi, praėjęs sezonas MKL buvo tikrai sėkmingas, kai tik atkrintamosiose nusileidome stipriai Kėdainių SC komandai, o po mėnesio į Kiniją išlydime vieną iš savo auklėtinių, esančių mūsų sistemoje nuo pat pirmųjų žingsnių, kurioje, kartu su kitais perspektyviais Lietuvos jaunuoliais Arnas Liandzbergas kovos net keliuose tarptautiniuose turnyruose, dalyvaus treniruotėse bei susipažins su vietine kultūra, argi tai ne tiesiausias kelias svajonės link?

Darželinukų laukia dar didesnis čempionatas?

Darželinukų krepšinio čempionate Dobele taurei laimėti šį sezoną dalyvaus dar daugiau komandų, o tai šį renginį padarys tik patrauklesnį. Bus įvesta ir keletas taisyklių pakitimų, kurie vaikus dar didesniais tempais pratins prie tikrojo krepšinio. Dar gausiau papildytas rėmėjų bei partnerių būrys leis organizuoti dar didesnius renginius ir įsitraukti į vis naujus, net tarptautinius projektus.


Nori prisijungti prie mūsų? Tiesiog susisiek su mumis ir gausi visą reikalingą informaciją.