Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtiniai tapo įspūdingo LKL organizuoto Karaliaus Mindaugo taurės finalinio renginio dalimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtiniai tapo įspūdingo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) organizuoto Karaliaus Mindaugo taurės finalinio renginio dalimi. Mūsų krepšinio mokykla buvo dar kartą įvertinta už spartų augimą bei tobulėjimą ir pakviesta sudalyvauti šiame renginyje ne tik kaip žiūrovai, tačiau ir, kaip dalyviai.
Vaikams buvo patikėta užpildyti laiką ilgosios pertraukos metu, dalyvavomes specialiose estafetėse, po kurių laukė bendra nuotrauka bei dovanos iš renginio organizatorių.

Vaikams tai dar vienas motyvacijos pliūpsnis, geras laikas bei nauja patirtis, o būti vienoje rūbinėje ar ant parketo su didžiausiomis krepšinio žvaigždėmis yra kiekvieno svajonė. Vaikai sutiko ne tik garsius krepšininkus, tačiau ir legendinį Lietuvos rinktinės kineziterapeutą Juozuką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tai tik dar vienas mažas žingsnelis mūsų organizacijai bei jos auklėtiniams didelių projektų link, mūsų auklėtinių dalyvavimas NBA renginiuose yra realybė ar tik svajonė? Tegul šis klausimas kolkas lieka paslaptimi, o mes ruošiame jums labai didelių staigmenų.