Aukštaitijos krepšinio mokyklos bendruomenei – gausybė veiklos

Praėjusi savaitė Aukštaitijos Krepšinio mokykloje buvo išties karšta! Tėveliai dalyvavo rungtynėse, AKiMas keliavo po Lietuvą,  Aukštaitijos KM komandos dalyvavo rungtynėse, treneriai vedė paskaitas studentams, AKM kartu su Nevėžiu šėliojo Miegėnuose! 
 
Aukštaitijos Krepšinio mokyklos tėvelių rinktinė dalyvavo Aukštaitijos sporto projektų organizuojamo čempionato rungtynėse. Pirmose rungtynėse Tėvelių rinktinė susitiko su Plius Minus krepšinio komanda ir lygiai kovojo iki pat ketvirtojo kėlinio. Paskutiniajame ketvirtyje, pritrukus jėgų tėveliai nusileido rezultatu 60-67. Naudingiausias Tėvelių komandos žaidėjas buvo Ernestas Žilinskas įmetęs 14 taškų, o daugiausiai kamuolių, net po 6, atkovojo Antanas Gužauskas ir Vitalijus Skara. Antrose rungtynėse Tėveliams skaudžiai pranašumą įrodė šeimininkų komanda ,,MBP Fortūna“. Rezultatu 102-39 įveikus varžovus įrodė savo pretenzijas į šių metų čempionų titulą. Daugiausiai taškų, net 12, įmetė Antanas Gužauskas. Linkime Tėvelių rinktinei nenuleisti rankų ir kovoti iki pabaigos!
Mokyklos talismanas liūtas AKiMas keliavo po įvairius Lietuvos miestus ir pramogas atvežė į Kėdainius, Šiaulius ir Radviliškį. Kėdainiuose AKiMas susilaukė daugiausiai dėmesio, sportavo kartu su krepšininkais iš ,,Purienos“, ,,Vaikystės“, ,,Varpelio“ ir ,,Žilvičio“ darželių. Tiek darželių administracijoms tiek auklėtojoms AKiMo pasirodymas atrodė nuostabus. Šiauliuose ,,Ąžuoliuko“ darželyje taip pat dėmesio netruko, kartu su treneriu Evaldu Katinu AKiMas smagiai treniravosi ir demonstravo savo įgūdžius mažiausiems krepšininkams. Radviliškio ,,Žvaigždutėje“ prie linksmos treniruotės prisijungė visi jau krepšinį išbandę vaikai, tad pademonstravo tai ką jau išmoko. 
 
Moksleivių krepšinio lygoje rungtyniaujančios komandos įgavo patirties kovose su Anykščių, bei Utenos krepšininkais. Trenerio Audriaus Stašaičio vyriausieji auklėtiniai Panevėžyje laikė frontą ir kovojo su SK ,,Mintis“ atstovais. Pirmosios išvykos rungtynės abejoms Aukštaitijos KM komandoms buvo skirtingos. Vyresnieji Aukštaitijos KM-1 atstovai Utenoje iškovo jau antrą pergalę iš tiek pat galimų, treneris D. Griškėnas po rungtynių atsargiai džiaugėsi savo krepšininkais, treneris teigė: ,,laukia dar daug kovų, o sezonas dar tik prasideda“. Vieni jauniausių Moksleivių krepšinio lygos atstovai, Aukštaitijos KM- DOBELE komandos krepšininkais kartu su treneriu Dariumi Griškėnu sėmėsi patirties Anykščiuose, kur patyrus pralaimėjimą prieš vyresnius auklėtinius nosies nenukabino. Treneris teigė jog krepšininkai dar turės progų laimėti rungtynėse.
Audriaus Stašaičio vyriausi auklėtiniai Aukštaitijos krepšinio mokykloje rungtyniavo su SK ,,Mintis“ klubo atstovais ir patyrė nesėkmę tik 4 taškų skirtumu. Rungtynės padėjo išryškinti žaidėjų trūkumus ir padėjo mokymosi procesą pastūmėti tinkama linkme. Šią savaitę lauksime palaikymo dvejose itin sunkiose Moksleivių krepšinio lygos rungtynėse, trečiadienį Aukštaitijos KM-1 krepšininkai susikaus su  PKKSC-1 komanda Ąžuolo progimnazijoje 15:30 ir ketvirtadieni Aukštaitijos KM-Dobele krepšininkai susirems su Utenos SC-2 komanda 15:30 Ąžuolo progimnazijoje. 
 
Aukštaitijos KM treneris Remigijus Kuodis praėjusią savaitę vedė paskaitą Panevėžio kolegijoje, kur busimoms darželių auklėtojoms dėstė apie krepšinį vaikų darželyje. Treneris džiaugėsi galėdamas padėti būsimoms pedagogėms įgyti žinių apie krepšinį darželyje ir fizinį vaikų lavinimą ankstyvajame amžiuje.
Miegėnuose Aukštaitijos KM kolektyvas kartu su Kėdainių ,,Nevėžio“ krepšininkais ir administracija visus mokinius kvietė prisijungti prie 3 prieš 3 turnyro, kuriame teisėjavo ne kas kitas o ,,Nevėžio“ kapitonas Gabrielius Maldūnas. Panevėžietis po renginio stebėjosi, kaip vaikams visa tai patiko. Mokiniai kartu su mokytojais teigė, jog tai didžiausia kasmetinė sporto šventė jų mieste.