Aukštaitijos krepšinio mokyklos mokyklinukų krepšinio čempionatas AtostoguAuto.LT Taurei laimėti finišo tiesiojoje

Mokyklinukų krepšinio čempionatas Atostoguauto.lt  jau eina link pabaigos ir visai netrukus baigsis reguliarusis sezonas. Birželio 8 dieną, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ arenoje įvyks finalinis renginys.

Jauniausioje grupėje visą sezoną žaidė 5 komandos. Aukštaitijos KM – „Aukštaitija“,  atstovaujama trenerio Luko Neimonto, „Ereliai – Aukštaitijos Mediena“ (tr. Benas Bakučionis) bei trys Audriaus Stašaičio treniruojamos komandos – „ONUS.LT“, „Naujamiestis“ ir „Rožynas“. Šiuo metu lentelės lyderė yra „ONUS.LT“, tačiau vis dar liko nesužaistų rungtynių. Pirmoje vietoje atsidurti šansų turi Aukštaitijos KM „Aukštaitija“. Treti lieka „Ereliai – Aukštaitijos Mediena“.

Viduriniojoje grupėje yra 4 komandos. Trenerio Dariaus Griškėno „HUMMEL“ bei „DOBELE“ auklėtiniai, „Atostoguauto.lt“ (tr. Audrius Staišaitis) ir „Aukštaitija“ (tr. Lukas Neimontas). Įsibėgėjus reguliariam sezonui, jau buvo matyti, kad šios grupės favoritės yra abi Dariaus Griškėno komandos. Galiausiai „DOBELE“  užsitikrino pirmąją vietą, „HUMMEL“ antrąją, o likusios vis dar kovos dėl 3 ir 4 vietos lentelėje.

Na ir paskutinėje, vyriausiųjų grupėje, savo jėgas su kitomis komandomis išbandė SK „Mintis“ (tr. Vladas Taučius), Aukštaitijos KM „Dnd Autodalys“ (tr. Darius Griškėnas),  Aukštaitijos KM „Romeogym“ (tr. Mindaugas Gotoveckas) ir Aukštaitijos KM „Aone.lt“. Šios grupės rungtynių maratoną užbaigs paskutinė kova tarp Aukštaitijos KM „Dnd Autodalys“ SK „Mintis“ komandų. Jei SK „Mintis“ laimės, jie išliks pirmoje vietoje. Antroji vieta atitenka „Aone.lt“ trečioji „DnD Autodalys“, o lentelės apačioje lieka „Romeogym“.