Aukštaitijos krepšinio mokyklos treneriai mokėsi U15 talentų kartos stovykloje

Praėjusį savaitgalį dalis mūsų trenerių kolektyvo vėl laiką leido kaupdami žinias ir stebėjo tiek mergaičių, tiek ir berniukų U 15 TALENTŲ KARTOS treniruotes Anykščiuose (“Nykščio namai”). Jas vedė žymiausi Lietuvoje individualaus techninio rengimo treneriai: Tomas Bakanauskas ir Darius Sirtautas (abu Žalgirio KM) Darius Sirtautas taip pat dirba su pagrindinės Žalgirio komandos žaidėjais Mariumi Grigoniu, Luku Lekavičiumi, Edgaru Ulanovu. Taipogi, savo patirtimi ir patarimais su jaunaisiais žaidėjais dalinosi ir Lina Brazdeikytė bei Rolandas Radvila.

Pasak Aukštaitijos krepšinio mokyklos trenerių Beno Bakučionio bei Manto Matevičiaus įspūdžių tikrai gausybė, pradedant matytų treniruočių struktūra, vaikų paruošimu fizinei veiklai, darbu su specialiu inventoriumi, baigiant naudojama terminologija. Kalbinti treneriai akcentuoja gautos informacijos naudą bei dar didesnį motyvacijos pliupsnį. Vienintelė problema po tokių seminarų, kaip sėkmingai perkelti gautas žinias į praktines savo vedamas treniruotes. Tai tik vienas iš gausybės seminarų, kuriuos

Aukštaitijos krepšinio mokyklos kolektyvas yra suplanavęs aplankyti šio sezono metu, tik taip pasieksime išsikeltų aukščiausių tikslų.

Norite prisijungti prie Aukštaitijos krepšinio mokyklos treniruočių? Tiesiog susisiekite su mumis +37062391019.