Be pykčio turas: BC Lietkabelis 3×3 taurei laimėti!

Aukštaitijos krepšinio mokykla kartu su BC ,, Lietkabelis‘‘ kviečia visus dalyvauti projekte ,, Be pykčio‘‘ 3×3 krepšinio turnyre, kuris vyks rugsėjo 8 -ąją dieną, 11 valandą prie Panevėžio bendruomenės rūmų.

Šiame turnyre dalyviai varžysis suskirstyti į penkias amžiaus grupes: iki 11, iki 13, iki 15, iki 17 – nemokamai ir 18 bei vyresnių – 30 Eur/komandai.

16 valandą turnyro kulminacija taps ,,Lietkabelio‘‘ komandos pristatymas, kurio metu visi turės galimybę susipažinti su žaidėjais ir treneriais.

Aukštaitijos krepšinio mokykla sėkmingai dalyvauja projekte ,, Be pykčio‘‘. Projekto tikslas yra ugdyti kultūringą ir pagarbų elgesį sporto rungtynėse ir visuomenėje, išsiaiškinti stipriausias krepšinio 3 prieš 3 komandas, ugdyti socialinius įgūdžius, motyvuoti garbingą elgesį, populiarinti krepšinio žaidimą, skatinti moksleivius jį žaisti, krepšinio žaidimu skatinti jaunimo užimtumą, propaguoti blaivų ir sveiką gyvenimo būdą, todėl, už bent vieną keiksmažodį, varžybų organizatoriai diskvalifikuoja žaidėją ar net visą komandą.

Renginio dalyviai turi galimybę susipažinti su krepšininkais, ar savo srities guru ir pažvelgti į juos iš arčiau. Gali pasinaudoti proga ir pabendrauti, ar išgirsti jų sėkmės istoriją, gauti vertingų patarimų, kurie gali padėti augti ir eiti pirmyn ne tik sporte, bet ir gyvenime.

„Lietkabelio“ žaidėjai Gabrielius Maldūnas ir Stefanas Sinovecas pasakojo apie savo patirtis žaidžianti 3×3 krepšinį. Serbas priminė, kad tai yra olimpinė sporto šaka, tad galbūt vienas iš turnyro dalyvių ateityje dalyvaus olimpinėse žaidynėse.

„3×3 žaisdavome praktiškai kiekvieną vasarą. Būdavo smagu pažaisti su draugais, nes tai yra kitoks krepšinis. Kai esi jaunas ir žaidi 3×3, gali įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, kadangi dalintis kamuoliu reikia su dviem komandos draugais, o ne keturiais, todėl gali daryti naujus dalykus, kurie tau pagelbėtų klasikiniame krepšinyje. Kviečiu jaunimą prisijungti prie turnyro ir gerai praleisti laiką“, – skatino G.Maldūnas.

„3×3 krepšinis yra labai įdomus sportas. Turi būti jam pasirengęs kovoti ir turėti gerus krepšinio įgūdžius. Aš pats esu dalyvavęs trijuose turnyruose ir vienas iš jų buvo profesionalų. Iš 3×3 krepšinio galima daug ko išmokti ir tapti geresniu žaidėju įprastame krepšinyje. 3×3 yra olimpinė sporto šaka, todėl kviečiu visus dalyvauti Aukštaitijos krepšinio mokyklos ir „Lietkabelio“ rengiamame ,, Be pykčio‘‘ turnyre. Kas žino, galbūt vienas iš jūsų vieną dieną taps olimpiniu čempionu“, – pažymėjo S.Sinovecas.

Norinčiu dalyvauti kviečiame registruotis elektroniniu paštu info@aukstaitijoskm.lt