Darbingas Aukštaitijos krepšinio mokyklos savaitgalis!

Paskutinysis rugsėjo savaitgalis Aukštaitijos krepšinio mokykloje išties darbingas! 

Penktadienis prasidėjo įprastai, treneriai keliauja į sporto bazes vesti profesionalių krepšinio treniruočių, administracija pluša ir ruošiasi šeštadieniui. Atėjo šeštadienis! Administracija kartu su treneriais Benu Bakučioniu ir Mantu Matevičiumi keliauja į Cido arenoje vyksiančią EXPO 2019 parodą, pristatyti savo darbo metodų, pakviesti jaunuolius į jaunimo akademiją, susidomėjusius į krepšinio treniruotes. Dėmesio mūsų stendas sulaukė nemažai ar dėl trenerių iškalbos, ar dėl krepšinio, kaip sporto šakos, patrauklumo Lietuvoje. 

Treneris Lukas Neimontas su žaviosiomis pagalbininkėmis keliavo į Pasvalio areną, kurioje tą vakarą Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse susitiko Pasvalio ,,Pieno Žvaigždžių“ bei Šiaulių ,,Šiaulių“ ekipos. Arenoje trenerio komanda Aukštaitijos KM ,,Aukštaitija“ žengė parketo su šeimininkų ekipa, taip prisidėdama prie labai sunkios pergalės prieš svečius.


 Vakare vyko neeilinis 3×3 naktinis krepšinio turnyras šalia PC ,,RYO“. Pirmas toks turnyras pritraukė daugybę komandų nors ir oras buvo ganėtinai prastas. Šiame turnyre plušo ne tik administracijos darbuotojai, stengdamiesi užtikrinti aukščiausio lygio patirtį visiems susirinkusiems, tačiau mokyklos treneriai Audrius Stašaitis su Dariumi Griškėnų vyriausiose grupėje varžėsi dėl nugalėtojų titulo, jiems tai pavyko! Treneriai įrodė savo vertę krepšinio aikštelėje ir iškovojo pirmąją vietą turnyre! Sekmadienis poilsio diena, tvarkymosi po renginių ir naujos savaitės planavimo diena.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio nuostabaus savaitgalio! Susitikime krepšinio treniruotėse.

Nuotraukų albumą iš EXPO parodos rasite čia http://bit.ly/2phFwZQ