Dobele karta grįžtą į rungtynių maratoną!

Aukštaitijos KM penktokų laida yra išskirtinė, šios kartos pagrindinis rėmėjas yra ,,Dobele“. Įmonė pasirūpino krepšininkų aprangomis, sveika mityba bei kitomis komandos privilegijomis. Jau rytoj laukia pirmosios Aukštaitijos KM Dobele (treneris D. Griškėnas) komandos rungtynės Moksleivių krepšinio lygoje, pirmosios rungtynės vyks prieš taip pat Aukštaitijos KM auklėtinius, tik jaunesnius (ketvirtokus).  Pirmose rungtynėse treneris tikisi geros patirties vaikinams bei pasiruošti prieš kitą savaitę vyksiančias rungtynes prieš Ukmergės SC ekipą.


Dalis komandos semiasi patirties vyresniame čempionate

Dalis Aukštaitijos KM – Dobele ekipos žaidėjų patirties semiasi šeštokų komandoje ir rungtyniauja tiek Moksleivių krepšinio lygoje, tiek Baltijos krepšinio lygoje už vyresnę ekipą. Vienas tokių krepšininkų yra ilgametis auklėtinis Lukas Riauba. Lukas kartu su vyresniųjų komanda  kol kas pralaimėjimų nepatyrė taip pat dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre. Krepšininkas teigia, jog jaučia atsakomybę prieš komandą pasiruošti rungtynėms kuo geriau, taip pat patirties rungtyniaujant įgijo jau nemažai, tad, tikrai yra pasiruošęs sezono pradžiai su savo ekipa.


Komanda maitinasi sveikai?

Komandai yra skiriama Dobele produkcija siekiant išmokyti teisingai maitintis. Krepšininkai paklausti ar valgo košes vieningai atsako, jog pusryčiams, tai geriausias maistas! Mėgstamiausia šiuo metu yra Dobele keturių grūdų košė. 


Kokie tikslai yra keliami ekipai?

Aukštaitijos KM auklėtiniams kelia tik aukščiausius tikslus ir kartu su treneriu siekia patekti į A divizioną. Treneris Darius Griškėnas teigia, jog dar sezonui neprasidėjus sunku ką prognozuoti, rungtynėse išryškės komandos trūkumai, gal būt psichologinis spaudimas gali pakišti koją, Pernai auklėtiniai rungtyniavo vyresniojo amžiaus grupėse ir ruošėsi šiemet vyksiančioms rungtynėms. Tokia sistema pasiteisino, nes krepšininkai įgyją daugiau patirties ir su bendraamžiais geba pasiekti aukštesnių rezultatų.