Ketvirtadienį Kėdainių miesto arenoje  Aukštaitijos KM – Dobele komandos auklėtiniai, vadovaujami trenerio Dariaus Griškėno dalyvavo krepšinio turnyre, kuriame liko nenugalėti ir tapo čempionais.

Pirmąsias rungtynes sužaidė prieš Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinius. Aukštaitijos KM – Dobele komandos krepšininkai šioje kovoje buvo kur kas stipresni ir įveikė varžovus rezultatu 73:33

Antrosiose rungtynėse buvo sužaista su Šaulių krepšinio akademijos „Saulė“  komanda.  Mūsiškiams teko paplušėti,  tačiau pasinaudoję sukaupta patirtimi, kurią įgavo žaisdami Moksleivių krepšinio lygoje prieš vyresnius varžovus, nugalėjo Šaulių krepšinio akademijos auklėtinius rezultatu 65-40

Aukštaitijos KM – Dobele komanda didžiajame finale susikovė su Prienų sporto centro komanda, kurią įveikė 66-38. Šis iškovotas trofėjus bei pakankamai dideliais skirtumais pasiektos pergalės tik įrodo, kad patirtis, sukaupta šio sezono moksleivių krepšinio lygoje (MKL), kur teko kovoti su vyresniais varžovais, jauniesiems krepšininkams padeda jaustis puikiai su bendraamžiais. Treneris D. Griškėnas išskyrė tai, kad visi auklėtiniai šiame turnyre pasirodė puikiai ir pasidžiaugė, kad vaikai pirmyn juda didžiuliais tempais.

______________________________________________________________________________

U12 vaikų „PIRMAS IŠŠŪKIS“  čempionate savo jėgas taip pat išbandė jauniausia F pogrupio Aukštaitijos krepšinio mokyklos komanda “DOBELE”. Dariaus Griškėno auklėtiniai iš visų jėgų stengėsi, drąsiai kovojo prieš vyresnes Utenos, Kupiškio, Anykščių ir Panevėžio ekipas. Į kiekvienas rungtynes mažuosius lydėjo gausus palaikymas, tačiau “DOBELE” komandai 2018/2019 sezone taip ir nepavyko iškovoti nei vienos pergalės. Tikimės, jog kitais metais jie grįš su dar didesniu pasitikėjimu, patobulėję bei pasiruošę naujam startui.

2019-03-07 dieną, Jr. NBA lygoje, Vilniuje Pistons – Aukštaitijos KM -DOBELE sužaidė dvejas rungtynes. Aukštaitijos krepšinio mokyklos atstovai susikovė su Bucks – Jonavos KKSC ir Bulls – Sostinės KM komandomis.

Rungtynėse su Bucks – Jonavos KKSC sunkumų nekylo. Nors priešininkams pavyko laimėti pirmus du kėlinius, po ilgosios pertraukos Dariaus Griškėno auklėtiniai puikiai susitvarkė su varžovais ir išplėšė pergalę rezultatu 26:40. Į pergalę vedė Matas Dagys, ekipai pelnęs 17 taškų.  Turnyrinėje lentelėje, Pistons – Aukštaitijos KM – DOBELE komanda užiima ketvirtąją vietą.

Deja dviejų pergalių namo iš Vilniaus persivežti nepavyko.

Antrose rungtynėse, Bulls – Sostinės KM komanda įrodė, jog yra stipresni ir dominavę visus 4 kėlinius (10-16, 3-16, 4-10, 6-21) nesunkiai įveikė svečius net 40 taškų skirtumu 23-63.