U12 vaikų „PIRMAS IŠŠŪKIS“  čempionate savo jėgas taip pat išbandė jauniausia F pogrupio Aukštaitijos krepšinio mokyklos komanda “DOBELE”. Dariaus Griškėno auklėtiniai iš visų jėgų stengėsi, drąsiai kovojo prieš vyresnes Utenos, Kupiškio, Anykščių ir Panevėžio ekipas. Į kiekvienas rungtynes mažuosius lydėjo gausus palaikymas, tačiau “DOBELE” komandai 2018/2019 sezone taip ir nepavyko iškovoti nei vienos pergalės. Tikimės, jog kitais metais jie grįš su dar didesniu pasitikėjimu, patobulėję bei pasiruošę naujam startui.

2019-03-07 dieną, Jr. NBA lygoje, Vilniuje Pistons – Aukštaitijos KM -DOBELE sužaidė dvejas rungtynes. Aukštaitijos krepšinio mokyklos atstovai susikovė su Bucks – Jonavos KKSC ir Bulls – Sostinės KM komandomis.

Rungtynėse su Bucks – Jonavos KKSC sunkumų nekylo. Nors priešininkams pavyko laimėti pirmus du kėlinius, po ilgosios pertraukos Dariaus Griškėno auklėtiniai puikiai susitvarkė su varžovais ir išplėšė pergalę rezultatu 26:40. Į pergalę vedė Matas Dagys, ekipai pelnęs 17 taškų.  Turnyrinėje lentelėje, Pistons – Aukštaitijos KM – DOBELE komanda užiima ketvirtąją vietą.

Deja dviejų pergalių namo iš Vilniaus persivežti nepavyko.

Antrose rungtynėse, Bulls – Sostinės KM komanda įrodė, jog yra stipresni ir dominavę visus 4 kėlinius (10-16, 3-16, 4-10, 6-21) nesunkiai įveikė svečius net 40 taškų skirtumu 23-63.