DOBELE kartos krepšininkai yra Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtiniai gimę 2008 metais ir rungtyniaujantis reprezentaciniuose krepšinio čempionatuose. Kartu su viena didžiausių Europoje įmonių ,,DOBELE” krepšininkai yra rengiami aukščiausio lygio rungtynėms. Įmonė paramos ir abipusios pagalbos principu prisideda prie ekipos sąlygų gerinimo ir įvairių iniciatyvų.  Šios kartos krepšininkų treneris yra praeityje gerai žinomas krepšininkas Darius Griškėnas. Treneris savo karjeros metu yra buvęs KK ,,Lietkabelis” komandos kapitonas, rungtyniavo ir kituose Lietuvos krepšinio lygos klubuose bei ragavo Legionieriaus karjeros Prancūzijoje.

Šios kartos krepšininkai 2018-2019 metų sezone pradėjo rungtyniauti stipriausioje Lietuvos Moksleivių krepšinio Lygoje ir tai tęsia iki šiol. Pirmajame savo sezone krepšininkai rungtyniavo prieš metais vyresnius varžovus iš Utenos, Kupiškio, Anykščių ir Panevėžio. Ekipos treneris Darius Griškėnas po sezono džiaugėsi pasiektu progresu ir žengė toliau su dideliu optimizmu. 

2018-2019 metų sezone krepšininkai vyko į turnyrus. Garsiausias dalyvautas turnyras buvo NBA Jr. projektas organizuojamas Lietuvos krepšinio federacijos. Šiame turnyre krepšininkai varžėsi su Vilniaus ir Jonavos komandomis atstovaudami NBA ekipai ,,Pistons”. Komanda taip pat dalyvavo ir komandinio krepšinio turnyre Kėdainiuose kuriame iškovojo 1-ąją vietą nepatyrę nei vieno pralaimėjimo. Šiame turnyre Dobele kartos krepšininkams neprilygo niekas, vidutinis skirtumas tarp rungtyniaujančių komandų buvo net 30 taškų

Aukštaitijos krepšinio mokyklos čempionate komanda pasirodė puikiai ir tapo savo grupės čempionai po Pasvalio arenoje vykusio finalinio renginio. 

2019-2020 metų sezone krepšininkai parodė ko yra verti. Komanda rungtyniavo Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos U12 čempionate, pavieniai krepšininkai atstovavo ir U13 čempionate rungtyniavusiai komandai bei Aukštaitijos krepšinio mokyklos rinktinės ekipai Baltijos Vaikinų krepšinio lygoje. 

Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje komanda reguliariajame sezone sužaidė 12 rungtynių prieš Panevėžio, Jonavos, Kupiškio ir Ukmergės komandas. Iš 12 rungtynių patirti tik 4 pralaimėjimai, laimėtos 8 rungtynės. Pasibaigus reguliariajam sezonui komanda turnyrinėje lentelėje užėmė 2-ąją vietą ir įgijo teisę kovoti dėl patekimo kitais metais į A divizioną. Dėl susiklosčiusios situacijos karantino laikotarpiu lyga buvo sustabdyta ir rungtynės ar rezultatai bus paskelbti tik vasaros metu. 

DOBELE kartos komanda nuolat ieško komandos papildymo ir krepšinį mylinčių vaikinų. Prie komandos prisijungti ir išmėginti savo jėgas galite susisieke su mumis.