Futbolininkui ir krepšininkui pritaikoma 15 proc. nuolaida!


Šį naująjį sezoną Sports & Education academy perėmė vairą ir apjungė net 2 organizacijas Panevėžyje, tai yra Aukštaitijos krepšinio mokykla ir Baltijos futbolo projektai. Futbolo treniruotės yra organizuojamos pagal patvirtintą ir legalią ikimokyklinio ugdymo programą. Programa jau yra patikrinta ir ištestuota Latvijoje, bei Lietuvoje ,vykstančiuose sporto užsiėmimuose – treniruotėse ir įrodė savo veiksmingumą ir patrauklumą. Taip pat Panevėžyje yra glaudžiai bendradarbiaujama su FK ,,Ekranas“ klubu, turinčiu pačius aukščiausius tikslus ir taip užtikrinamas treniruočių tęstinumas po darželio. 

Darželyje visi auklėtiniai ne tik gauna išskirtinį dėmesį, naujausią įrangą, skirta kokybiškoms treniruotėms, bet ir renginius, kurie masiškumu ir patrauklumu skatina įsitraukti vis daugiau šeimų ir bendruomenės narių. Mūsų stiprybė – patirtis ir bendruomenė. Tik dėka auklėtinių galime nuolat tobulėti.

Taip pat darželyje lankant futbolo treniruotes ir norint prisijungti prie krepšinio treniruočių  – vienkartinio mokesčio mokėti nereikia du kartus. Mokestis mokamas tik vieną kartą stojant į organizaciją. Tai ne vienintelis privalumas lankant krepšinio ir futbolo treniruotes, lankant abu užsiėmimus mėnesinei įmokai taikoma 15 procentų nuolaida! Vieningos organizacijos tikslas – užtikrinti pačias geriausias sąlygas bendruomenei.

Registruotis į futbolo treniruotes savo darželyje galite  https://forms.gle/MWtmd4AyokTHksYA8