Futbolo ir krepšinio treniruotės atnaujinamos nuo gegužės 18 dienos!

Švelnėjant karantino sąlygoms nuo gegužės 18 dienos grįžtame į treniruotes grupėse po 10 sportininkų. Treniruočių metu bus užtikrintas saugumas dezinfekcinėmis priemonėmis. Treniruočių metu bus ugdomos fizinės ypatybės bei individualūs technikos veiksmai. Tikslus grafikas bus paskelbtas po dalyvių registracijos išsiaiškinus srautus.

Treniruotės vyks Panevėžio miesto parke (Parko g.), darželinukams 3 kartus po 40 minučių, 1-3-iokams 3 kartus po 1 valandą ir vyresniems 4 kartus po 1 valandą. Treniruočių kaina už Gegužės 18-31 dienas darželinukams 14 Eur ir moksleiviams 17 Eur. Registracija futbolininkams ir krepšininkams:

https://forms.gle/1AUFBNb9ovXt6qXw6

Taip pat po ilgos pertraukos į sportininkų rengimo procesą žvelgiame su naujomis idėjomis ir perspektyvomis. Karantino laikotarpiu tapome Neformalaus švietimo asociacijos nariais, pradėjome partnerystę su Lietuvos Sporto universitetu ir sėmėmės tarptautinės patirties. Kuriame pasiekimų knygeles visiems auklėtiniams bei naujiname ir adaptuojame mokymo programą. Lauksime visų auklėtinių sugrįžtant po šio baimių kupino periodo!