Interviu su jau ketverius metus mūsų stovyklose dalyvaujančio auklėtinio mama: „vaikui tai smagiausias vasaros nuotykis!“

Tikriausiai jau pastebėjote, jog, jau pradėjome registraciją į smagiausias vasaros stovyklas Panevėžyje! Šią vasarą, kaip ir kasmet, kviečiame 5–13 metų vaikus sportuoti ir pramogauti dieninėse stovyklose, kartu su aukščiausio lygio treneriais. Kiekvienais metais mūsų akademijos stovyklos sulaukia labai didelio tėvelių susidomėjimo, ne išimtis ir šiemet, todėl nusprendėme pakalbinti nuolatinio mūsų stovyklautojo Timo Leliuko mamą Renatą, kuri mielai sutiko pasidalinti mintimis apie savo ketverių metų patirtį mūsų stovyklose:

Kaip pavyko atrasti mūsų organizuojamas stovyklas?

Stovyklą rasti nebuvo sudėtinga, kadangi lankome Jūsų užsiėmimus savo darželyje, o prieš pat vasarą visada sulaukiame informacinių skrajučių, kurias parneša vaikas. Jų pagalba randama aktualiausią informaciją ir datas.”

Kiek laiko jau dalyvaujate mūsų stovyklose?

Stovyklose dalyvaujame jau ketverius metus, todėl nepraleisime ir šiemet!

Kokie įspūdžiai iš stovyklų?

Esame labai patenkinti. Stovykla padeda pagerinti vaiko fizinę būklę, neapleisti krepšinio įgūdžių, taip pat tobulina komunikacijos įgūdžius.”

Kuri stovykla buvo įsimintiniausia ir kodėl?

Kol kas įsimintiniausia stovykla vyko Šiaulių g. esančioje mokykloje. Puikiai paruošta salė, labai geri atsiminimai ir patirti įspūdžiai kiekvieną stovyklos dieną.

Mėgstamiausia dalis stovykloje?

Džiaugiamės, kad vaikai yra įtemptai užimami ir kiekvieną dieną veikia vis kažką kito. Taip pat, labai džiaugiamės trenerio Beno darbu.

Tad, jei vis dar sukate galvą ką vasaros laikotarpiu padovanoti savo atžalai, raginame nedvejoti ir suteikti vaikui nepakartojamą vasaros nuotykį mūsų stovyklose! Stovyklų metu vaikai gaus maitinimą, treniruosis mažiausiai 2 kartus per dieną, vyks į edukacijas ir žygius, dalyvaus trijų dimensijų (3D) dirbtuvėse, susitikimuose su profesionaliais sportininkais, vandens pramogose, išvykose bei dar daugiau!

Kviečiame susipažinti su stovyklų datomis, vieta bei programa ir padovanoti savo atžalai geriausią vasaros dovaną – smagių įspūdžių kupiną vasaros stovyklą! Kaip tai atrodo pamatyti galite čia: 

Smagiausia vasaros stovykla Vasara su krepšinio kamuoliu 2014 www akm lt – YouTube

Baltijos futbolo projektų dienos stovykla – YouTube

Krepšinio stovykla 2013 – YouTube

Registracija į stovyklas vykstančias Panevėžyje: https://forms.gle/JPqeazWgK4mUDFsdA
Registracija į stovyklas vykstančias Pasvalyje: info@akm.lt

Kilus bendriesiems klausimams, maloniai prašome skambinti telefonu (8-623) 91019 arba parašyti el. laišką info@akm.lt

Gražios ir aktyvios vasaros jūsų šeimai!