Interviu su organizacijos direktoriaus dešniąja ranka, nepakeičiamąja – Aurelija!

Šios savaitės interviu rubrikos centre – Sporto ir Išsilavinimo Akademijos direktoriaus pavaduotoja Aurelija Meilūnienė. Ši nuostabi bei daug patirties administracijos srityje turinti moteris dalinasi savo įspūdžiais iš darbo su Sporto ir Išsilavinimo Akademijos komanda bei atskleidžia savo mėgstamiausias veiklas ir pomėgius.

Daugeliui tai gali būti naujiena, tačiau esi kilusi ne iš Panevėžio. Tad kas gi yra tavo gimtinė?

Gimiau ir iki 4 metų gyvenau Raguvoje (Panevėžio r.), vėliau su šeima persikėlėme į Lėną (Ukmergės r.) ir ten baigiau 1-ą klasę. Kuomet man sukako 8 metai, persikėlėme gyventi į Ramygalą (Panevėžio r.). Čia baigiau Ramygalos gimnaziją. Labai džiaugiuosi, kad užaugau miestelyje, nes turėjau puikią vaikystę. Galiausiai, tapus pilnamete, išvykau gyventi į Panevėžį.

Aurelija, dažnai draugai, bendradarbiai ir pažįstami tave apibūdina kaip „barbę devindarbę“, visuomet suspėjančią atlikti darbus laiku, besilaikančią kasdieninio režimo ir puoselėjančią malonų bei nuoširdų santykį su tave supančiais žmonėmis. Manau, kad daugeliui žmonių tai skamba neįtikėtinai ir pagirtinai, galbūt turite paslaptį kaip Jums tai pavyksta suderinti?

Mano manymu, svarbiausia yra širdžiai mielas ir patinkantis darbas, o tada viskas įvyksta savaime – nebegaila laiko, jėgų, pastangų, uždominuoja paprastumas ir nuoširdumas.

Kiek laiko čia dirbi ir kaip atsidūrei Sporto ir Išsilavinimo Akademijoje? 

Prie Sporto ir Išsilavinimo Akademijos prisijungiau 2017 m. vasarį, tad greitai jau bus 5 metai, kaip čia dirbuManau, atsidūriau tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Dalyvavau viename projekte, o jame susipažinau su tuometine organizacijos projektų vadove Sandra. Jos dėka gavau pasiūlymą sudalyvauti atrankoje dėl siūlomo administratorės darbo. Lig šiol pamenu tą jaudulį ir norą ugdyti save  tokioje organizacijoje. Gavusi atsakymą, jog esu priimta, iš karto puoliau šia žinia pasidalinti su artimaisiais. Tąkart laimė buvo begalinė.

Žinome, jog daug laiko praleidi prie kompiuterio atrašinėdama į elektroninius laiškus ar prie telefono atsakinėdama į gaunamus skambučius. Kuri darbo dalis el. laiškai ar telefoniniai skambučiai pačiai labiau patinka?

Vienareikšmiškai – telefoniniai skambučiai. Jų dėka kiekviena diena gali būti skirtinga – kaip iššūkis, nes negali žinoti kokioje situacijoje atsidursi. Rutinos tokiame darbe nėra, nes nuolat tave supa įvairūs žmonės. Mane žavi nemonotoniškas darbas, telefoninio skambučio jaudulys, bendravimas su žmonėmis. Kai viskas vyksta čia ir dabar, užplūsta toks adrenalino ir azarto jausmas, kad kartais pasibaigus pokalbiui dar turiu atsipūsti. Sunku pasakyti, kokią laimę man tai teikia, bet šiandien į darbą einu kaip į šventę ir be bendravimo su žmonėmis savęs nebeįsivaizduoju. Esu tos nuomonės, kad reikia dirbti tai, kas tau patinka, ir tuo mėgautis, o jei nepatinka, keisti, bet savęs nekankinti.

Sporto ir Išsilavinimo Akademija pasižymi dideliu aktyvumu Panevėžio bendruomenėje, 2021 metais buvo surengta gausa renginių. Kokia buvo patirtis prisidedant prie jų ir ar įgijai naujos įgūdžių juos organizuojant?

Įsidarbinus šioje organizacijoje prisidėjau prie gausybės projektų – vaikų ir jaunimo užimtumo stovyklų, vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų sportinių treniruočių, paskaitų, krepšinio turnyrų, čempionatų, sporto festivalių #Aktyvuok save bei kitų įvairių renginių organizavimo. Kiekvienas renginys ar projektas man suteikia galimybę įgyti vis naujų žinių, įgūdžių bei patirties.

Ar galėtum klausytojams pasidalinti, kuris metų laikas tau būna pats darbingiausias užimant direktoriaus pavaduotojos pareigas šioje organizacijoje?

Ruduo. Šis metų laikas išties yra intensyvus. 

Dirbi organizacijoje kuri akcentuota į sportą, o ar pati sportuoji ar užsiimi kokia nors sportine veikla?

Intensyviau sportuoti pradėjau maždaug prieš metus. Supratau, kad įpročiai keičiasi labai pamažu, tačiau dabar esu daug žvalesnė. Susitvarkė miego rėžimas, nebeliko naktinėjimų, mityba tapo daug švaresnė ir turtingesnė. Labai daug sužinojau apie kūną, sveikatą, sportą, maistą, net neįsivaizdavau, kad man tai gali būti taip įdomu. Apskritai, esu laimingesnė nei bet kada. Sportas daro stebuklus.

O save labiau priskiri knygas skaitančių ar filmus žiūrinčių žmonių tipui? Ar galėtum pasidalinti savo favoritais šiuo klausimu?

Be knygų savęs neįsivaizduoju!  Skaitau įvairaus žanro knygas, o labiausiai mane traukia istorijos, paremtos tikrais faktais.  Vienos iš įsimintiniausių knygų: “Dykumų gėlė”, “Įkvėpti tylą”, “Aušvico tatuiruotojas”, “Kleopatros memuarai”, “Tik su dukra”.

Kaip apibendrintum 2021 metus žiūrint į juos per darbo prizmę?

2021 metai darbe man suteikė galimybę ir toliau tobulėti, įgyti dar daugiu žinių bei turėti naujų patirčių.

Na, ir pabaigai, žinome, jog organizacija neseniai paminėjo savo dešimtmetį, ko norėtum jai palinkėti ateityje?

Mūsų organizacijai norėčiau palinkėti tapti dar tvirtesne šeima, kad kiekvienas narys čia jaustųsi puikiai, niekada nestokoti naujų idėjų ir visada eiti pirmyn.

Gali būti 6 žmonės, žmonės stovi, veikla lauke ir medis vaizdas