Išaiškintas geriausias akademijos snaiperis, kurį deleguosime į „Betsafe Vienas šūvis’22“ konkursą!

Šiandien Panevėžio Ąžuolo progimnazijoje vyko mūsų auklėtinių finalinė atranka į snaiperio konkursą, kurio laimėtojas gaus neeilinę galimybę išmėginti savo jėgas su kitų mokyklų pajėgiausiais tritaškininkais „Betsafe Vienas šūvis’22“ konkurse, sausio 29 d. Vilniuje.

Šio konkurso nugalėtojas iš karto iškovos teisę dalyvaut Citadele KMT 2022 tritaškių konkurse su pačiais geriausiais LKL tritaškininkais!

Atranka prasidėjo dar savaitės pradžioje kai kiekvienas treneris surengė vidinę atranką treniruotės metu ir delegavo po vieną taikliausią tritaškininką šiandien vykusiam finalui.

Iš viso finale dalyvavo 9 krepšininkai: Lukas Likpetris, Matas Duknevičius, Augustas Urmonas, Ainis Kazokas, Ugnius Kazokas, Dominykas Žilys, Renaldas Stasiulis. Lukas Mažeika ir Mantas Katkevičius.

Atranka vyko trimis etapais, o sportininkai metė į krepšį 9 kartus ir tam turėjo 30 sekundžių. Po pirmojo etapo liko keturi taikliausi, o į finalį etapą pateko du taikliausiu mūsų akademijos tritaškininkai – Lukas Mežeika ir Renaldas Stasiulis.

Finalinė metimų serija išaiškino jog pirmą vietą užemė – Lukas Mažeika, antrają – Renaldas Stasiulis, trečiają – Augustas Urmonas, o ketvirtas liko Ugnius Kazokas.

Tad konkurse „Betsafe Vienas šūvis’22“, sausio 29 d. Vilniuje, mūsų akademiją atstovaus Lukas Mažeika!