Įsibėgėjo kartu su gausybe organizacijų rengiamas projektas „Jaunimo akademija (projektas Talentų birža)“

Projektas „Jaunimo akademija“ startavo dar praėjusiais metais, o projekto tikslas yra pritraukti kuo daugiau aktyvaus jaunimo, kuris galėtų save parodyti, išmokti, susipažinti, patirti, atrasti gyvenimo kelią. Projekto dalyviai, priklausomai nuo savo galimybių dalyvauja visuose procesuose, kurie susiję su įvairiausiomis sporto organizacijos, o nuo šių metų ir su gamybinėmis įmonėmis bei Panevėžio miesto savivaldybe, kurios atkreipia vis didesnį dėmesį į šį projektą.

Vyksta savotiški mainai, mes, kartu su jaunimu vystome gausybę projektų, gamybinių įmonių vadovai prisideda prie šio projekto savo patirtimi bei įvairiausiais kitais resursais, kurie leidžia jaunuoliams sudaryti puikias sąlygas, tuo tarpu gerai pasirodęs jaunimas gauna įvairiausius pasiūlymus tiek darbo, tiek mokslo galimybėms.

Prisijungti gali visi norintys ir iš visų Lietuvos miestų bei miestelių, prisijungus pirmiausia yra ieškoma, kuri sritis jaunuoliui yra priimtiniausia, tuomet formuojamos tam tikros užduotys bei nuolat padedama jas įveikti, taip formuojami supratimai, elgesys tam tikrose situacijose, kaupiama patirtis. Norintys papildyti šią jaunimo akademiją susisiekite telefonu +37060272029 ir pradėkite savo kelią jau šiandien.