Jau rytoj šėlsime nuostabiausioje Kalėdų ir Naujųjų metų pradžios fiestoje!

Trūksta veiksmo namuose? Norite turiningai praleisti laiką su šeima ir artimaisiais? Sports and Education Academy komanda turi Jums puikią išeitį! Jau rytoj, sausio 4 dieną, 19:00 valandą vakare, kviečiame į nepakartojamą renginį – ,,Kalėdų ir naujųjų metų fiestą”.

Šiame renginyje Jūsų lauks blitz protų kovos, mankštos, susitikimai su pasiilgtais treneriais, dovanų lietus kuri parūpino ,,Sports and Education Academy“, ,, Proflame Lietuva”, ,,Dobele Letuva” ir ,,Maistas sportui”.

Žinoma, kokios Kalėdos būtų be Kalėdų senelio? Mūsų auklėtiniams dovanas atneš pats Kalėdų senelis tiesioginio eterio metu! Renginio vedėjas bus super nuotaikingas Valdemaras iš radijo stoties ,,Pulsas”.

Nekantraujame su visais susitikti ir maloniai kviečiame prisijungti prie šios nuostabios šventės. Dalyvaudami nepamirškite kelių svarbiausių dalykų – geros nuotaikos ir šypsenos veide! Susitiksime jau rytoj!

Norint dalyvauti fiestoje, prašome užpildyti žemiau esančią formą: https://forms.gle/CvFhvUNfQx5Be5gP6 Registruoti nariai gaus prisijungimo kodus prie fiestos trumpąja sms žinute.