Jau sekmadienį Kėdainių arenoje įvyks įspūdingas AKM darželinukų krepšinio čempionato DOBELE taurei laimėti finalinis renginys

Jau šį sekmadieni Kėdainių miesto arenoje vyks Aukštaitijos krepšinio mokyklos darželinukų krepšinio čempionato Dobele Lietuva taurei laimėti finalinis renginys. Viso čempionato metu krepšinio virusas keliavo per Lietuvą, dalyvavo net dešimties Lietuvos miestų ir jų rajonų darželinukai, nepamiršti buvo ir jų tėveliai, kurie drąsiai stojo į kovą krepšinio estafetėse. Prieš pat finalinį etapą, keliavome į Kėdainių, Panevėžio, Anykščių, Mažeikių, Šaulių bei Pakruojo miestus, kur darželiai kovojo dėl kelialapio į finalą. Geriausiai pasirodžiusieji darželiai pateko toliau ir jau šį sekmadienį,  rungsis net 26 komandos, o pagrindinis prizas pirmąsias 3 vietas iškovojusioms komandoms – galimybė atstovauti Lietuvos vardą tarptautiniame darželinukų krepšinio čempionate net už Lietuvos ribų, tad pakovoti tikrai verta!

Finalinio renginio metu vaikų, jų tėvelių, palaikymo komandų bei žiūrovų laukia ne tik gausybė darželinukų krepšinio, tačiau ir įvairiausi pasirodymai, prizai, siurprizai ir puiki nuotaiką, kurią kurs net iš 22 asmenų sudaryta aptarnaujančio personalo komanda, treneriai, mažieji krepšininkai ir profesionalus renginio vedėjas. Renginyje išvysime Ugnės Šantaraitytės, Kėdainių kultūros centro vaikų popchoro, parkour meistrų ir kitus nuostabus pasirodymus.

Taip pat norime paminėti, kad finale bus 8 grupės. Vienu metu, keturiose aikštelėse kausis 8 darželiai, tad darbo išties laukia nemažai. Na, o treneriams bei jų auklėtiniams linkime gražaus žaidimo, tikros komandinės dvasios bei parodyti, kas buvo išmokta per šiuos metus.

Primename, kad renginys vyks 2019-05-19 dieną, 14:00 val., Kėdainių miesto arenoje. Iki masiškiausio renginio pradžios liko visai nedaug!!