Ketvirtadienio vakarą – „Megamo“ ir „Dobele“ krepšininkų pergalės!

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U12 čempionato starte įvykęs derbis tarp dviejų Sporto ir Išsilavinimo Akademijos komandų Aukštaitijos KM „Megamas“ ir „Aukštaitijos KM“ III baigėsi trenerio Dovydo Veriugos treniruojamos komandos pergale.

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos salėje vykusiame mače „Megamo“ krepšininkai susikrovė solidų pranašumą, nuo pat rungtynių pradžios ir likusi rungtynių dalis tapo tik formalumas.

Patirties MKL U12 čempionate jau turintis Treneris Dovydas Veriuga džiaugėsi pergale ir puikiu vaikų žaidimu. Tuo tarpu, trenerio pareigose debiutavęs Benas Bakučionis priimė šias rungtynes kaip naudingą patirtį dar laukiančioms kovoms Moksleivių krepšinio lygoje.

Trenerio Beno komentaras po rungtynių:

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Deividas Kučas ir Dominykas Skrebė.

Kitas rungtynes Aukštaitijos KM „Megamas“ svečiuose žais su „Utenos DSC“, o „Aukštaitijos KM“ III savo pirmosios pergalės sieks Ukmergėje, kur susitiks su „Ukmergės SC“ I jaunaisiais krepšininkais.

Tuo tarpu, MKL U14 čempionate Aukštaitijos KM „Dobele“ krepšininkai išvykoje pratęsė savo pergalių seriją. Pakruojyje, trenerio Dariaus Griškėno atstovaujama komanda rezultatu 63:57 (8:12) (21:14) (22:15) (12:16) įrodė pranašumą prieš „Pakruojo SC“ komandą.

Atkakliose rungtynėse nei viena, nei kita komanda nesugebėjo susikrauti solidesnio pranašumo, tad viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje, kur „Dobele“ krepšininkais buvo stipresni ir MKL čempionate iškovojo jau trečią pergalę paeiliui. Po šios pergalės panevėžiečiai grupėje susilygino su antrą vietą užimančiais „Utenos DSC“ jaunaisiais krepšininkais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 10 taškų pelnę Matas Dagys ir Armandas Ramanauskas.

Kitose rungtynėse Aukštaitijos KM „Dobele“ krepšininkai namuose priims Kėdainių SC „Ateitis“ komandą.