Mūsų akademijoje krepšinio pradžiamokslio mokosi ir mažiausieji – darželinukai. Jauniausiems mūsų mokyklos krepšininkams tik ketveri,  o jie jau siautėja aikštelėje su kamuoliu! 

Gyvuodami jau devintąjį sezoną ir nuolat augdami, siekiame, kad mūsų mažosios krepšinio žvaigždės treniruotėse mokytųsi ne tik krepšinio, kaip komandinio sporto, ypatumų, bet kartu skatiname vaikų judėjimą, rūpinamės auklėtinių užimtumu, norime juos įtraukti į visuomeninį gyvenimą bei stiprinti fiziškai.

Juk ne veltui senovės filosofai teigė, kad sveikame kūne – sveika siela!

SPORTS & EDUCATION ACADEMY darželinukai krepšinio treniruotes lanko dukart per savaitę, o treniruotės trukmė yra apie 30 minučių. Mažyliams tai optimalus laikas įsisavinti naujas žinias, lavinti įgytus įgūdžius ir vaikiškai pašėlioti su draugais.

Treniruočių metu SPORTS & EDUCATION ACADEMY auklėtiniai išmoksta krepšinio technikos, būtent:

– kaip teisingai varytis kamuolį stipriąja bei silpnąja ranka;

teisingai jį perduoti komandos draugui bei sugauti;

– mesti į krepšį;

– kaip taisyklingai judėti;

– kaip gaudyti kamuolį;

– komandos sampratos.

Neatsiejama treniruočių dalis – fiziniai pratimai, kurie stiprina vaiko stuburą, sąnarius, padeda išvengti sportininkams taip dažnų traumų.

SPORTS & EDUCATION ACADEMY treneriai rūpinasi, kad Jūsų vaikas treniruotėse lavintų  krepšininkui itin reikalingas fizines savybes:

– vikrumas;

– greitumas;

– koordinacija;

– pusiausvyra.

Treniruotėse mažylis supras komandinio darbo prasmę ir naudą, išmoks gerbtidraugus ir suaugusius, klausysis ir įsimins krepšinio istorijos detales. Kiekvieną sezoną SPORTS & EDUCATION ACADEMY tėvelius kviečia apsilankyti parodomosiose treniruotėse, ne tik vaikučius stebėti, žaidžiant krepšinį, bet ir patiems išbandyti savo jėgas SPORTS & EDUCATION ACADEMY krepšinio lygoje, skirtoje ir tėveliams. Žiemos šalčius padės pamiršti smagiausia Kalėdų fiesta, dovanosianti smagių varžybų, estafečių, siurprizų kalną ir, žinoma, Kalėdų Senelio pasirodymą! 

Pavasarį pasitinkame su didžiausiu turnyru darželinukams – Darželių čempionatu, kuriame darželiai varžysis dėl geriausiųjų vardo. Po sunkių kovų į duris pasibels vasara su smagiausiomis pramogomis ir nuotykiais dieninėse stovyklose.

Užpildykite šią formą ir mes jums suteiksime visą informaciją kaip prisijungti prie treniruočių!