Kviečiame į smagiausią vasaros stovyklą šalia jūros!

Sports and Education Academy kviečia jau dabar planuoti savo vasaros atostogas ir skelbia išvykstamosios stovyklos Karklėje registracijos pradžią! Milžinišką patirtį turinčioje stovyklavietėje ,,Žilvytis“ rengiama krepšininkų stovyklos pamaina. Stovykloje Jūsų laukia daug pramogų, sporto, naujų draugų, netikėtų nuotykių ir smagių atradimų.

Stovykla ,,Žilvytis“ pasižymi šiuolaikiškais, vaikų ir paauglių psichologiją išmanančiais vadovais bei treneriais, kruopščiai suderinta pramogų ir sporto programa. Stovyklą unikalia daro ir jos lokacija. Tai yra bene vienintelė stovyklavietė Lietuvoje, kuri įsikūrusi vos 100 m nuo jūros kranto.

Stovykloje puikiai suderinamos ir pramogos ir treniruotės. 10 dienų pamainoje Jūsų laukia:

 • Maudynės Jūroje (su priežiūra)!
 • Kiekviena diena prasideda su žvalia mankštą!
 • Šokių pamokos!
 • Protmūšiai!
 • Diskoteka kiekvieną vakarą!
 • Maitinimas valgykloje 3 kartus per dieną!
 • Neptūno šventė!
 • Orientacinės varžybos!
 • Ekskursija į karinį bunkerį su gidu! 
 • Saulėlydžiai gražiausioje Lietuvos vietoje – Olando kepurėje!
 • Profesionali treniruočių programa 2 kartus per dieną!
 • Galybė naujų draugų! 
 • Nuolatinė trenerio priežiūra. 

  SVARBI INFORMACIJA STOVYKLAUTOJAMS IR TĖVELIAMS  

Organizuojama tik 1 pamaina liepos 7 – 16 dienomis. Pamainos kaina Sports and Education Academy nariams tik 289 Eur! Visiems kitiems 299 Eur! 

Nuo gegužės 1 d. kelialapiai atitinkamai brangs. Sports and Education Academy nariams –  305 Eur. Visiems kitiems 315 Eur. 

 Į stovyklos kainą įskaičiuota: 9 nakvynės, maitinimas, pramogos, sportinė programa, visos kitos stovyklos veiklos, trenerių priežiūra.  

Į kainą neįskaičiuota: kelionė į Karklę ir iš jos. Norintiems į stovyklą vykti autobusu iš Panevėžio kelionė į abi puses papildomai kainuos apie 40 eurų (priklausomai nuo vykstančiųjų skaičiaus). Esant poreikiui, autobusas stovyklautojus pasitiks  Šiauliuose, Telšiuose ir kituose pakeliui į Karklę esančiuose miestuose.

STOVYKLA vyks jei iki balandžio 15 d. bus užsiregistravę 15 stovyklautojų. Avansas mokamas tik susirinkus grupei (bent 15 stovyklautojų) po balandžio 15 d.  per 10 darbo dienų 150 Eur. Likusi dalis mokama iki stovyklos likus 5 darbo dienoms. Avanso neapmokėjus rezervacija bus atšaukta. 

Nuolaida įsigyjant kelialapius į Karklės stovyklą taikoma kartu į stovyklą vykstantiems broliams/sesėms.  Taip pat gali būti skirta socialinė nuolaida.

Stovyklautojai bus apgyvendinami renovuotuose nameliuose. Visi patogumai čia pat. Šalia namelių didysis kiemas kuriame vyksta įvairios veiklos ir pramogos. 

Stovykloje vienos pamainos metu įprastai stovyklauja apie 400 moksleivių iš visos Lietuvos. Sportinė ir pramoginė programa sudaryta taip, jog sportininkai  turėtų pakankamai galimybių pabūti tarpusavyje ir užmegzti naujas draugystes su kitų būrių atstovais.  

Stovyklavietėje visą parą budi medicinos punktas. 

Moksleiviams be vadovo–trenerio leidimo eiti į paplūdimį ar palikti stovyklos teritoriją griežtai draudžiama.

Stovykla pajūryje skirta visiems aktyviems moksleiviams – ne tik krepšinio būrelį lankantiems vaikams

Turite klausimų? Rašykite info@akm.lt arba skambinkite tel. +37060272029. 

Registracija užpildžius formą:

https://forms.gle/ikY7LjNoYyhXJboC9