Kviečiame tęsti mokymosi procesą ir karantino laikotarpiu!

Visame pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje įvesti apribojimai palietė visas sritis, ne išimtis ir sportas, šuo metu jis tampa visiškai kitoks, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jis neįmanomas. Aukštaitijos krepšinio mokykla kviečia prisijungti prie jau prasidėjusių nuotolinių treniruočių. Treniruotes ves ne tik šios krepšinio mokyklos treneriai, tačiau ir profesionalūs krepšininkai iš už Atlanto ar net tolimosios Australijos. Nesvarbu, kokiame Lietuvos mieste ar miestelyje gyveni. Svarbu tai, kad nori sportuoti ir karantino išmokti naujų krepšinio elementų ar patobulinti senuosius.


Treniruotės vyksta realiuoju laiku, krepšininkai mato trenerį, treneris – krepšininkus. Treneris tiesiogiai reaguoja į auklėtinių pratimus atliekamus su kamuoliu ir be jo, dalinasi patarimais. Treniruotės orientuotos į krepšinio įgūdžių išsaugojimą, tobulinimą ir fizinį parengtumą.


Treniruotės vyksta pirmadieniais, trečiadieniais bei penktadieniais, mokyklinukai sportuoti pradeda jau nuo 15:30 valandos, darželinukai į treniruočių procesą kimba nuo 16:50, tikslesnę informaciją gausite susisiekę su Aukštaitijos krepšinio mokyklos administracija.

Treniruotes ves tokie krepšinio pasaulio atstovai kaip  Adonte Joshua Parker, kuris šiuo metu gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose bei varžosi NBA G lygoje, Saulė Kontautaitė, kuri šiuo metu gyvena Australijoje bei dirba su šios šalies U16 merginų rinktinę bei kitomis moterų komandomis, Gabrielius Maldūnas (KK Lietkabelis krepšininkas), Darius Aučyna (KK Lietkabelis fizinio rengimo treneris) bei gausybė kitų krepšinio pasaulio atstovų, ši situacija tik dar labiau sumažino atstumus. 

Mes,kaip ir visi kiti privalome prisitaikyti prie dabartinės situacijos, esame labai didelė bei glaudi bendruomenė, tad nuotolinės treniruotės iškart sulaukė didžiulio dėmesio, jau dabar sportuojančiųjų grupės beveik pilnos. Tiek mes, tiek vaikai ar tėveliai suprantame, kad privalome palaikyti sportinę formą, discipliną ir artimą ryšį, nes bet kada įprastas procesas gali atsinaujinti ir grįšime į krepšinio aikšteles. Matome, kad šį būdą galėsime sėkmingai panaudoti ir pasibaigus karantinui, juk tai puiki proga sudalyvauti treniruotėje, kurią veda už Atlanto ar kitame pasaulio kampelyje gyvenantis treneris ar profesionalus krepšininkas. Apie esamą situaciją kalbėjo organizacijos direktorius Remigijus Kuodis.

Norite išbandyti šias treniruotes? Susisiekite +37062391019 arba info@akm.lt