Moksleivių krepšinio lygoje įveikta ir PKKSC 1-oji komanda

Aukštaitijos krepšinio mokyklos pergalingas žygis Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje tęsiasi, šiandien trenerio Dariaus Griškėno auklėtiniai principinėje kovoje, po pratęsimo rezultatu 64-61 įveikė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro 1-ąją komandą. Kova buvo labai atkakli, pirmąjį kėlinį laimėjome rezultatu 17-12, antrasis kėlinys klostėsi kiek sunkiau, jį pralaimėjome 12-13, trečiajame kėlinyje niekaip nepavyko rasti kelio link varžovų krepšio ir šis kėlinys pralaimėtas net 5-16, tačiau ketvirtajame kėlinyje mūsų auklėtiniai kibo varžovams į atlapus kaip reikiant, kėlinys laimėtas 21-14 ir komandos keliauja į pratęsimą, kuriame geriau pasirodė mūsų krepšininkai ir tai leido iškovoti jau trečiąją pergalę iš tiek pat galimų. Nuostabi pergalė, neįkainojama patirtis bei sėkmingas atpildas už sunkų darbą treniruočių metu. Tai tik dar vienas žingsnis link aiškaus tikslo – stipriausia, šauniausia bei visapusišką asmenybę ugdanti krepšinio mokykla.