Aukštaitijos krepšinio mokykloje moksleiviai užima išskirtinę vietą. Krepšininkai sportuoja Panevėžio bei Pasvalio miestuose. Su jais dirba patyrę komandų treneriai ir buve aukščiausio lygio krepšininkai, tokie kaip Darius Griškėnas, Audrius Stašaitis, Mantas Matevičius, Benas Bakučionis, Lukas Neimontas. 

Moksleiviams vyksta techninio ir taktinio rengimo treniruotės kartu su komandų treneriais, taip pat papildomai vyksta fizinio rengimo treniruotės su viena geriausiu fizinio rengimo trenerių Kristina Jasinskaite. 
Visos moksleivių ekipos dalyvauja vidiniame Aukštaitijos KM čempionate kuriame varžosi su kitomis komandomis, įskaitant ir svečių. Čempionato finalas vyksta vienoje iš didžiųjų Lietuvos arenų kartu su aukščiausio lygio krepšininkais. 

Moksleiviams vyksta techninio ir taktinio rengimo treniruotės kartu su komanų treneriais, taip pat papildomai vyksta fizinio rengimo treniruotės su viena geriausiu fizinio rengimo trenerių Kristina Jasinskaite. 
Visos moksleivių ekipos dalyvauja vidiniame Aukštaitijos KM čempionate kuriame varžosi su kitomis komandomis, įskaitant ir svečių. Čempionato finalas vyksta vienoje iš didžiųjų Lietuvos arenų kartu su aukščiausio lygio krepšininkais. 

Pirmokai ir antrokai rungtyniauja Čempionų lygoje kurioje varžosi komandos iš Aukštaitijos dėl čempionų titulo.

Pagal Aukštaitijos krepšinio mokyklos programą moksleiviai pasiekę ketvirtąją klasę pradeda varžytis Lietuvos Moksleivių krepšinio lygoje su metais vyresniomis komandomis siekiant įgyti kuo daugiau patirties. 2019-2020 metų sezone MKL čempionate varžesi net 4 Aukštaitijos krepšinio mokyklos komandos U12, U13 ir U16 čempionatuose. Geriausi komandų atstovai dalyvauja ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Žvaigždžių dienoje.

Ketvirtokai taip pat tradiciškai dalyvauja Lietuvos krepšinio federacijos organizuojamame NBA Jr. projekte ir varžosi atstovaudami tam tikrai NBA komandai su jos marškinėliais. 

2007 metais gimę krepšininkai varžosi Baltijos vaikinų krepšinio lygoje (BBBL) kartu su komandomis iš dar 17 pasaulio valstybių. Turnyrai vyksta Latvijoje ir Estijoje. Rungtyniauti mūsų komandai jau teko su Estais, Latviais, Rusais ir Sakartvelais. 

Geriausiai besimokantys ir sportuojantys krepšininkai turi galimybes vykti į tarptautinius turnyrus. Šiame sezone du Aukštaitijos KM auklėtiniai Titas Blazdžiūnas ir Arnas Lianzbergas vyko į krepšinio turnyra Šanchajuje kartu su Lietuvos krepšininkais ir ten tapo čempionais.

Kiekviena moksleivių komanda turi galimybę dalyvauti palydint Lietuvos krepšinio lygos komandas ant parketo. Lydime Panevėžio ,,Lietkabelį”, Pasvalio ,,Pieno žvaigždes”.