Mūsų auklėtiniai debiutavo MKL žvaigždžių dienoje Kėdainių arenoje

MKL „Žvaigždžių diena“ Kėdainiuose

 

Kėdainiuose praūžė LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventė „Taip krepšinį žaisti verta“, kuri dar vadinama lygos „Žvaigždžių diena“. Sausio 21-ąją (sekmadienį) vykusioje LIDL-MKL „Žvaigždžių dienoje 2018“ dalyvavo ir Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtiniai.

 

Į Kėdainių areną iš visos Lietuvos atvyko daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų ir krepšininkių. Tradicinėje LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) šventėje jaunieji krepšininkai demonstravo savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o renginio pabaigos rungtynėse susikovė geriausi lygos žaidėjai.

 

Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtiniai irgi dalyvavo „Žvaigždžių dienos“ konkursuose. Baudų metimo konkurse savo jėgas išbandė Jonas Trivokas ir Arnas Augustinavičius. LIDL „Bauduko“ konkurse abiem dalyviams neblogai sekėsi, tačiau pritrūko šiek tiek sėkmės.

 

Sekmadienio popietę Kėdainių arenoje nusprendę praleisti renginio žiūrovai turėjo galimybę pamatyti itin azartiškas ir linksmas varžybas. Jaunieji krepšininkai ir krepšininkės dalyvavo „LIDL – Bauduko“, „Viči – Karavano“, „Nike – tritaškių“ , „Sprite – Oro karaliaus“ konkursuose ir komandinėje įgūdžių estafetėje „Hesburger – 1 už visus, visi už 1“.

 

Ypatingą dėmesį pritraukė šventnį renginį vainikavusios rungtynės „Mėlynieji“ prieš „Geltonuosius“. Paskutiniai į kovą stojo vyriausi krepšininkai – Jaunių grupės žaidėjai. Vyko inirtinga kova, bet likus 2 minutėms „Mėlynieji“ pelnė šimtąjį tašką ir nebeleido varžovams priartėti. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:93. Abi komandos laimėtą „Elektromarkt“ prizą  įteikė „Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondo“ globojamai mergaitei Vitaurai.

 

Šių metų šventė skiriama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Kiekvienas šventės dalyvis šia proga iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos gavo stilizuotas apyrankes ir šimtmečiui skirtus lankstinukus.

 

„Labai šauniai praleidome laiką, viskas sklandžiai, tvarkingai. Jonui irgi labai patiko, aišku, sakė, gaila, kad aš ne pirmas, ką padarysi. Bet smagu buvo. Jonas labai patenkintas, jis tiesiog spurdėjo. Jam bet kas susiję su krepšiniu jau yra šventė, o krepšinis kaip gyvenimo tikslas. Duok Dieve, kad nepakistų niekas ir ateity. Ačiū, kad pakvietėt atstovauti. Tokios šventės tikrai reikalingos vaikams, kuo daugiau, tuo geriau.Taip atsiranda stimulas, noras varžytis, sveika konkurencija, kuri nepakenks niekada. Sakyčiau, galėtų daugiau tokių renginių būti, aš tikrai sutikčiau ir dalyvaučiau. Skatinčiau vaiką nepraleisti, jeigu tik yra galimybė ir važiuoti.“- emocijomis dalinosi Jono Trivoko mama.