Namuose sugrįžę „Megamo“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą!

Vakar Vilniuje pralaimėjimą patyrę Aukštaitijos KM I „Megamas“ krepšininkai, šiandien stojo į lemiamą dvikovą dėl galimybės tęsti kovą Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U12 čempionato, B diviziono, papildomame etape. Serijoje atsilikinėdami 0-1 panevėžiečiai, po šiandienos pergalės, išlygino poros rezultatą ir išplėšė trečiąsias serijos rungtynes, kurios vyks Vilniuje.

Panevėžio Ąžuolo progimnazijoje vykusios rungtynės baigėsi rezultatu – 68:54 (10:20, 24:4, 19:10, 15:20).

Nors rungtynių pradžia T. Taučiaus treniruojamai komandai nebuvo sėkminga (10:20), tačiau solidžiai sužaistas antrasis kėlinys, padėjo atsiplėšti ir į pertrauką „Megamo“ krepšininkai išėjo turėdami 10 taškų persvarą (34:24). Antrojoje rungtynių dalyje aktyvi gynyba ir nesustabdomai žaidęs T. Pranaitis padėjo išlaikyti turimą persvarą ir A. Gronskio treniruojami vilniečiai patyrė pralaimėjimą. Lemiamos serijos rungtynės vyks Vilniuje.

Aukštaitijos KM I „Megamas“: Tadas Pranaitis – 26; Donatas Keniausis – 10; Tomas Lukoševičius – 7; Tadas Jasiūnas ir Martynas Balčiūnas po – 6; Lukas Likpetris – 5; Vakaris Tvaskus ir Dominykas Skrebė po – 4.