Naujajį Lietuvos moksleivių krepšinio Lygos sezoną pasitinkame išaugusiu komandų kiekiu!

2020-2021 m. krepšinio sezonas Lietuvoje po truputi įsivažiuoja. Jau prasidėjęs pagrindinis šalies čempionatas sugrąžino stipriausius Lietuvos krepšininkus į aikšteles. Tuo tarpu, jauniesiems krepšinio talentams sezonas prasidės tik šią savaitę. Kaip ir kiekvieną, taip ir šį sezoną Sporto ir Išsilavinimo Akademijos auklėtiniai tęsia kovas Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. Šiemet sezoną pasitinkame su išaugusiu komandų kiekiu. Kol kas turime subūre 5 jaunujų krepšininkų komandas, kurios varžysis trijuose skirtinguose čempionatuose bei bandys įgyti ne tik patirties krepšinio aikštelėje, bet ir sustiprėti fiziškai ir pasiekti kuo daugiau pergalių.

Pradedant nuo pačių jaunausių U12 vaikų čempionato ,,Pirmasis iššūkis“ (gimę 2010 m. ir jaunesni). Šiame čempionate Sporto ir Išsilavinimo Akademija turės net 3 komandas iš kurių dviems treneriams tai bus debiutinis sezonas. Be patirties ,,Pirmajame iššūkyje“ turinčio Dovydo Veriugos šiemet vyriausiojo trenerio poste debiutuos Lukas Neimontas ir Benas Bakučionis. Benas čempionatą pasitinka atstovaudamas komandai pavadinimu Aukštaitijos KM – ,,Ereliai“, kuri savaitgalį jau pradėjo pasiruošimą sezonui ir sudalyvavo draugiškame turnyre Kaune bei pasisėmė naudingos patirties, kuri labai pravers tiek treneriui tiek žaidėjams debiutiniame sezone Moksleivių krepšinio lygoje. Kitas debiutuosiantis treneris, savo ruoštu, taip pat pradėjo ruoštis sezonui. Aktyvios treniruotes, žaidimo sistemų šlifavimas bei komandiškumo kūrimas – taip atrodo trenerio Luko Neimonto treniruotės, kuriomis jis ruošia savo Aukštaitijos KM -Pasvalio komandą Moksleivių krepšinio lygos startui. Na, ir trečiasis treneris, jau spėjęs apšilti kojas ,,Pirmojo iššūkio“ čempionate Dovydas Veriuga su dideliu nekantrumu laukia išmėginti jėgas su savo komanda Aikštaitijos KM – ,,Megamas“. Tad taip atrodo trejetas komandų kurios šiemet varžysis U12 vaikų čempionate ,,Pirmasis iššūkis“.

Kaip žinia, treneris D. Veriuga vadovauja ir MKL U13 čempionato B diviziono ,,Aukštaitijos KM“ komandai, kuri šiemet rungtyniaus A pogrupyje. Be jų, pogrupyje taip pat yra net 5 komandos iš sostinės (trys atstovauja Vilniaus krepšinio mokyklą, dvi Sostinės krepšinio mokyklą) bei kaimynų Anykščių ir Biržų jaunieji krepšininkai, tad laukia labai įdomus ir konkurencingas sezonas, kurį pradėsime jau netrukus!

Pirmieji atidarysiantys ,,LIDL“ – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezoną bus trenerio Dariaus Griškėno Aukštaitijos KM ,,Dobele“ jaunieji krepšininkai dalyvausiantys MKL U14 čempionato B divizione. Pernai iki atkritamųjų nužygiavę dobeliukai jau šį ketvirtadienį pradės naujojo sezono žygį. Jaunųjų sportininkų pirmasis iššūkis laukia Utenoje, kur bus bandoma įveikti ,,Utenos DSC“ krepšininkus. Linkime sėkmės jauniesiems sportininkams Aukštaitiškame derbyje

Šiemet Sporto ir Išsilavinimo Akademijos vyriausieji auklėtiniai varžysis Mažų miestelių krepšinio lygoje (MMKL), o jos treneriu bus Dovydas Veriuga. Savo iniciatyva surinkęs degančius noru žaisti paauglius Dovydas kovoms ruošia nuo sezono pradžios, o šiemet panoro išsibandyti savo jėgas šioje lygoje. Taip pat visus norime nudžiuginti, jog šį sezoną apskritai visos Sporto ir Išsilavinimo akademijos krepšinio komandos varžysis mokyklos organizuojame vidiniame čempionate, kurio finalas vyks Penevėžio ,,Cido“ arenoje!

Tad nuoširdžiai linkime visiems mūsų auklėtiniams didžiulės sėkmės ir pergalių artėjančiose kovose!