Naujasis sezonas jau čia pat!

Aukštaitijos krepšinio mokykla atsinaujino ir laukia visų grįžtančių į treniruotes! Trenerių gretas papildė ambicingas treneris, dalyvavimas tarptautiniame čempionate ir vis didėjantis komandų skaičius dalyvaujančių MKL (moksleivių krepšinio lyga)!

Aukštaitijos krepšinio mokyklos trenerių gretas papildė Mantas Matevičius. Treneris jau gali pasigirti patirties bagažu – 5 metai profesionalaus krepšinio RKL, darbas stovyklose bei asmeninės treniruotės su aukščiausio lygio sportininkais. Treneris studijavo Lietuvos sporto universitete, kuriame krimto treniravimo sistemų mokslus ir yra pasiryžęs visa širdimi prisidėti prie mūsų jaunųjų krepšininkų augimo. Lygiai taip pat atnaujinome ne tik bazę inventoriaus, bet ir įgijome specialią įrangą skirtą metimo technikos gerinimui bei padidinti metimų skaičių treniruočių metu.

Tikime, kad drauge galime siekti aukščiausių rezultatų ir peržengti net manomas savo galimybių ribas ir tai mums leidžia didžiuotis, kad galime dalyvauti Baltic basketball boys league (BBBL) – tarptautinėje lygoje kuri gyvuojanti jau 8 metus ir suburianti kasmet 170 komandų iš net 12 skirtingų Europos valstybių. Dauguma etapų vyks Latvijoje bei Estijoje. Šioje lygoje rungtyniaus mūsų krepšininkai gimę 2007 metais, juos ves treneris Darius Griškėnas. Mes džiaugiamės, kad dalyvausime tokio aukšto lygio turnyre, kuriame žaisime prieš stipriausias Baltijos šalių komandas. Šis turnyras yra labai naudingas, kadangi galime įvertinti ką mokame mes ir ką moka geriausios Baltijos šalių komandos, kaip atrodome tarptautinių mastu bei pasilyginti organizaciniais gebėjmais.

Taip pat jau 3 – ąjį sezoną iš eilės dalyvausime MKL, kurioje puikiai pavyko pasirodyti praėjusiame sezone. Rungtyniaus net trys mūsų komandos. Dvi iš jų rungtyniaus pirmame iššūkyje, kuriame kovos dėl patekimo kitais metais į A divizioną, o vyriausioji ekipa rungtyniaus B divizione kuriame sieks pakilti į aukštesnį divizioną.

Šiuo metu beveik visos mokyklinio amžiaus grupės jau pluša treniruotėse ir ruošiasi rungtyniauti dar daugiau čempionatų. Džiugu, kad sėkmingai keliaujame tikslų link – kuo daugiau patirties, kokybiško krepšinio ir emocijų.