Naujieji Aukštaitijos KM draugai – Romeo sporto klubas!

Aukštaitijos krepšinio mokyklos draugais tapo vienas lankomiausių Panevėžio sporto klubų „Romeo gym“. Nuo šiol visas AKM kolektyvas savo jėgas stiprins profesionaliame sporto klube. Šiemet klubas balandžio 17 dieną švęs savo jubiliejinį 10 gimtadienį. Treneris ir klubo savininkas Donatas neišduoda paslapties, kaip nustebins savo lankytojus.

Romeo gym suteikia puikias galimybes ne tik sustiprėti, bet ir atsipalaiduoti. Klubas siūlo po įtempto sporto atpalaiduoti raumenis infrasaunosje arba pasirinkti relaksuojantį masažą, o jeigu dar liks jėgų – treniruotę vainikuoti bokso salėje.

Sporto klubas pasižymi profesionalių treniruoklių gausa. Salė yra suskirstyta į tris zonas: širdies ir kraujo apytakos sistemos treniruokliai, laisvieji svoriai bei jėgos treniruokliai. O kiekvieno apsilankiusiojo laukia profesionaliai sudaryta sporto programa.

Visi lankytojai jaučia išskirtinį profesionalių trenerių dėmesį. Treneriai visada patars, pagelbės, o treniruotės pabaigoje pasiūlys plataus asortimento kokteilių, kurie padės atgauti jėgas.

Išskirtinis klubo interjeras sukurią nuostabią atmosferą sportuojantiems. Niekad netrūksta motyvuojančios muzikos, visada gali stebėti sporto varžybas televizoriaus ekrane arba atpalaiduoti akis žiūrėdamas į įspūdingą akvariumą su įspūdingomis jo gyventojomis.

AKM kolektyvas apie Romeo gym:

Administratorė Aurelija: Niekada negalvojau, kad sportuoti eisiu su tokiu užsidegimu. Labai teigiamai atsiliepiu apie darbuotojus, visada su šypsena, tai man dar labiau pakelia sportinę nuotaiką. Klubas tobulas 10/10.

Marketingo specialistas Paulius: Klubas labai jaukus, džiugina profesionalūs ir tvarkingi treniruokliai. Klube niekada netrunka motyvacijos, nes žuvytės akvariume yra raumeningesnės už mane.

Aukštaitijos KM vadovas Žydrūnas: Tikrai galiu pasakyti, kad klubas yra labai geras. Viskas yra labai protingai išdėstyta, todėl tikrai yra pakankamai vietos salėje. Žinoma yra vienas minusas, jog nesinori išeiti iš salės.

Trenerė Rūta: Kaip trenerė laibai džiaugiuosi treneriais. Sporto klubas nuostabus, mane labiausiai sužavėjo treniruoklių įvairovė. Laukiu nesulaukiu treniruotės bokso salėje. Tikrai vertinu labai gerai.

Šios naujos draugystės tikslai yra net keli, stiprus bei sveikas Aukštaitijos KM kolektyvas bei bendri projektai, skirti Aukštaitijos KM auklėtiniams ar jų tėveliams, apie kuriuos informuosime jau greitu metu.