Organizuojant dieninę stovyklą – pagalba iš jaunųjų auklėtinių tarybos

Kaip ir kiekvieną sezoną, Aukštaitijos krepšinio mokykla organizuoja dienines vasaros stovyklas. Tačiau šįkart organizavimas vyko kiek kitaip. Mums nusprendė padėti nuolatiniai stovyklos dalyviai – AKM auklėtiniai. Šie susirinko į tarybos posėdį ir dalinosi savo idėjomis bei pasiūlymais.

Šįkart tarybą sudarė AKM mergaičių atstovė Domilė, AKM žurnalistas Kasparas, broliai Džiuveniai ir stovyklos veteranas Julius. Tarybos posėdis prasidėjo nuo aiškios idėjos – batuto. Kaip gi stovykla, kurioje nėra vietos šokinėti. Kitas klausimas, kurį sprendė mūsų auklėtiniai – koks gi turi būti treneris? „Su suknele“ – šmaikštavo taryba. Jokia stovykla neapsieina be taisyklių, tad taryba pateikė savo pasiūlymus – daryti ką nori, negirdėti trenerio ir netgi kiekvieną valandą žaisti su kompiuteriu. Juk reikia ir pailsinti raumenis. Na ir esminis klausimas – uždarymo šventė. Be jokios abejonės, šventėje reikės torto. Mūsų taryba pasitaikė kaip niekad aktyvi ir pateikė ne tik planą B, bet ir C, D, E, F… Organizatoriai turės pasirūpinti ir picomis, hamburgeriais, kebabais, fri bulvytėmis ir svarbiausia – ypač daug čipsų (nesvarbu, kad kai kas jų nemėgsta). Taip pat, posėdis pateikė pasiūlymą pasikviesti žymių krepšininkų, tokių kaip Simas Jasaitis, Jonas Valančiūnas, Arvydas Sabonis, broliai Lavrinovičiai ir net gi Lebron‘as James‘as.
Vaizdo reportažą iš šio smagaus tarybos posėdžio rasite mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/AUKSTAITIJOSKM

Pati stovykla vyks Panevėžio Mykolo Karkos mokykloje. Pirmoji pamaina (10 dienų) vyks liepos 2 -13 dienomis, antroji (10 dienų) – liepos 16 – 27 dienomis. Jos metu vaikai sportuos net 2 kartus per dieną, dalyvaus fizinio rengimo treniruotėse, susitiks su įvairių sričių specialistais, dalyvaus vandens mūšiuose ir krepšinio turnyruose. Taip pat vaikai keliaus į kino teatrą, žaidimų kambarius, Panevėžio CIDO areną, lėktuvų muziejų ir net į Anykščių rajoną.

Kviečiame visus nepraleisti šios šaunios progos. Vietų skaičius – ribotas!
Registracija bei informacija info@akm.lt, https://www.facebook.com/AUKSTAITIJOSKM arba +37062391019